Geen commentaar
logo en huisstijl voor Ardenta juridisch advies
- Wedstrijd van: ingeborgdv
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 16-08-2012
Datum einde: 30-08-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste Sander
Bedankt voor het nieuwe ontwerp. Ook hiermee heb ik nog geen 'klik'.
Vriendelijke groet
Ingeborg

Geen commentaar
Dag,
Hierbij mijn eerste inzendingen.
Ik heb er voor gekozen om een logotype te maken om een strak een professioneel beeld te scheppen. Zo heb ik er ook voor gekozen om geen standaard juridisch logo te maken. Het beeld wat ik probeer te scheppen met dit logo is 'veilig' en 'krachtig', wat volgens mij goed past bij uw bedrijf.
Ik hoor graag van u.
Groet,
Sander
Beste Sander
Bedankt voor het ontwerp. Ik ben het met je eens dat het logo kracht uitstraalt en ik vind het ook mooi maar op een of andere manier spreekt het me niet aan. Er is geen 'klik'.
Vriendelijke groet
Ingeborg

Geen commentaar