Hallo Eric en Saskia,
Dank je wel voor jullie seintje. Bijgaand mijn voorstel voor logo en een voorbeeld van hoe ik dit logo toe kan passen in een huisstijl. Ik wilde er niet teveel in stoppen, een logo moet 'simpel' en herkenbaar zijn. Ik heb gekozen om de boerderij in de omgeving te laten zien, in een vloeiende vorm die uitloopt in een blad. Dynamisch en natuurlijk.
Als letter heb ik een vrij strakke letter gekozen. Niet iets met teveel krullen, die zijn vaak toch wat onleesbaar. Wel heb ik een gestyleerde krul toegevoegd bij de 'N' die past bij de vorm uit het beeldmerk voor een mooie geheel.
Op de postkaart heb ik de vorm doorgetrokken en in de zachte vormen kunnen foto's geplaatst worden.
Graag hoor ik wat jullie er van vinden, aanpassingen zijn altijd mogelijk.
Vriendelijke groet,
Jorina - mooiniet
logo en huisstijl voor Bed & Breakfast Hoeve de Posthoorn
- Wedstrijd van: cocange
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 20-09-2013
Datum einde: 04-10-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hallo Jorina,
Dank je wel voor je inzending! het ziet er heel erg professioneel en uniek uit. Het is simpel en heeft klasse.
We missen echter de warmte. We krijgen een stormachtig en herfstachtig gevoel door de omwaaiende bomen en de druppel (mooi verwerkt!) in dezelfde richting. De groene kleuren zijn mooi de donkere kleuren (van de bomen) zouden we graag wat meer naar de rode tinten willen trekken. En het blad waarop de hoeve staat is wat minder van toepassing; dat mag iets zijn dat meer bij een poldergevoel/weiland of Oude Rijn gevoel past(we hebben geen bossen). Het lettertype sluit mooi aan op de vorm van het logo!
Eric en Saskia