Geen commentaar
logo en huisstijl voor Bed & Breakfast Hoeve de Posthoorn
- Wedstrijd van: cocange
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 20-09-2013
Datum einde: 04-10-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


dank je wel voor je inzending.
je hebt een prachtig portret gemaakt. Het is echter zo nostalgisch dat we het te nostalgisch vinden.
we hebben juist getracht om in de gastenverblijven de oude elementen te integreren in een moderne stijl. we willen een fris en modern imago neerzetten met het logo en bedrijfsstijl.