Logo en Huisstijl voor bedrijf in talent ontwikkeling

Datum start: 24-03-2019

Datum einde: 10-04-2019

Totaal budget: € 150.00
Nieuwste inzending
Book cover
FemkeB97

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Logo en huisstijl voor "Talent in Teams": talentontwikkeling binnen teams en organisatie veranderingen van binnenuit. Natuurlijke uitstraling modern maar wel met warmte. Het logo moet los van de naam Talent in Teams duidelijk te interpreteren zijn als talentontwikkeling binnen bedrijven.

Bedrijfsomschrijving


“Talent in Teams” laat bedrijven zien wat voor talenten ze in huis hebben. Er wordt een talenten analyse gemaakt van de medewerkers binnen het team. Zo ontstaat er een beeld over de aanwezige talenten en of de medewerker deze talenten ook daadwerkelijk in kan zetten. Vanuit deze analyse kunnen duurzame organisatie veranderingen ingezet worden door het team zelf.
Een team realiseren waar medewerkers in hun kracht staan en met plezier een bijdrage leveren aan de doelstellingen van de organisatie.

Doelgroep


Middelgrote bedrijven tussen 50-200 medewerkers

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: djamel02 djamel02
logo_stationery-djamel02-nVpZ8ktc

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.