en nog even een 3d versie van uw logo....
Logo en huisstijl voor een gewichtsconsulent
- Wedstrijd van: Mariekevdmeer
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 12-11-2014
Datum einde: 25-11-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


U kunt op het plaatje klikken voor de juiste grote en kleurscharkeringen.
Mvg Mark
Mooi!
Tnks Ted !! We hebben geprobeerd im de client en de coach in een beeld te vangen, het logo in twee kleuren om het drukken zo goedkoop mogelijk te maken dus geen gradiënten, lekker strak en duidelijk ;-)
In 1 oogopslag duidelijk. I like (duim omhoog)
pff sorry mannen maar gaat nr, 3 nu omschrijven dat nr.1 goed bezig is? ik snap dat reageren hierop niet toegestaan is.. maar mannen liever een prive bericht na elkaar. en keep up te good work. allebeide

Hoi Marieke,
Bij deze een eventuele huisstijl, we gaan uiteraard na de wedstrijd even om de tafel om tot een perfect product te komen voor al uw uitingen. Gegevens zijn fictief die moeten we aangeleverd krijgen van u.
We zijn erg benieuwd wat u er van vind.
Mvg Mark en Dion

Nog iets donkerder, mocht u een voorbeeld willen zien van een eventuele huisstijl maken we die graag voor u ... we zijn weer erg benieuwd wat u er van vind.
Mvg Mark
Mark, ik vind hem zo mooier. Zou je een huisstijl willen ontwerpen? (Zit hier ook een visitekaartje tussen? Weet eerlijk gezegd niet zo goed wat een huisstijl inhoudt)
Gaan we maken, ik heb u even een P.B. verzonden (prive berrichtje) die vind u in de inbox van deze site.
Mvg Mark
P.s. huisstijl komt er zo aan ;-)

Zoiets......?

Uw logo zonder de payoff.. ;-)
Mvg Mark
Mocht u eventueel een huisstijl willen zien maken we die graag voor u ...
Mvg Mark
Zou je dit logo in fuchsia roze en donker grijs kunnen veranderen? Deze kleuren vind ik wat saai.
gaan we maken voor u ... ;-)

Of misschien vind u dit wel een richting?
We zijn erg benieuwd wat u er van vind.
Mvg Mark
Het woord gewichtsconsulent hoeft niet vermeldt te worden, aangezien ik meer dingen doe dan alleen als gewichtsconsulent. Vind de ontwerpen allemaal leuk, maar deze staat wel bovenaan.

En een variatie..

Ons eerste voorstel voor uw logo,
- Eigentijds, Zeer robuust en kan een lange tijd mee.
- Modern, Strak ontwerp.
- Simplistisch, Een duidelijk logo waar kracht en uitstraling achter zit.
- Duidelijke kleuren met een boodschap.
- Toepasbaar, Op vele voorwerpen.
qua kleur kunnen we natuurlijk alle kanten op, feedback is van harte welkom, we zijn erg benieuwd wat u er van vind. U kunt op het plaatje klikken voor de ware grote en kleurschakering, verder leveren we de bestanden aan in elk denkbaar formaat .jpg .gif .eps .png .psd .pdf en natuurlijk het .ai (adobe illustrator vector formaat) voor al uw uitingen. Mocht dit een richting wezen kunnen we eventueel ook een voorbeeld van een complete huisstijl gaan ontwerpen. We kunnen verschillende elementen gebruiken voor de huisstijl, we horen graag van u. U kunt op het plaatje klikken voor de juiste grote en kleurschakering.
Mvg Mark