Geen commentaar
logo en huisstijl voor een stomerij genaamd Dolfijn
- Wedstrijd van: 4mobiles
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 05-06-2012
Datum einde: 11-07-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Best Etienne,
hierbij de door u gevraagde aanpassing en een huisstijl. aanpassingen en correcties zijn altijd mogelijk, ook na het wedstrijd.
MVG
Ryo

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
Beste Ryo,
Zou jij dit concept op een aantal vlakken kunnen aanpassen.
1. Zou je de dolfijn van een oog kunnen voorzien.
2. En ik ben benieuwd hoe het eruit ziet als de lijnen van de dolfijn iets dikker worden.
Persoonlijk vind ik het fijne wel ideaal. Maar ben niet de enige die er over gaat vandaar dat ik wat opties wil vergelijken. Daarnaast kijk ik erg uit naar je huisstijl( briefpapier, visite kaartjes.)
Hoewel het ons lastig lijkt hopen wij wel dat er een mogelijkheid word gevonden om 4 adressen te vermelden op het kaartje.
Kijk er naar uit,
Mvg Etienne
dank u voor uw feedback, Ga nu aan de slag.

Geen commentaar
Beste klant,
Hierbij een logo voorstel voor uw zoektocht. Ik zie uit naar uw reactie.
Met vriendelijke groet
Ryo

Geen commentaar