Beste lizevents,
Bedankt voor de feedback. Bij deze een nieuwe inzending van mijn kant. Wederom een beeldmerk waarbij de E en R er in verwerkt zijn, maar dit keer zonder de cliche's. Het logo is strak en modern evenals het gebruikte lettertype. Ik hoop dat dit logo jullie meer zal aanspreken!
Met vriendelijke groet,
Michelle
Logo en huisstijl voor Escape Room Schagen
- Wedstrijd van: lizevents
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2
Datum start: 03-10-2016
Datum einde: 24-10-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste opdrachtgever,
Bij deze mijn inzending voor jullie wedstrijd.
Het beeldmerk is wat abstract en waarbij de E en de R er in zijn verwerkt. Daarnaast staat het beeldmerk ook voor een soort doolhof. Voor de kleuren heb ik gebruik gemaakt van de kleuren van Liz Events.
Mocht het logo jullie aanspreken dan kan ik verder gaan met de ontwikkeling van de rest van de huisstijl.
Beste Michelle, het in elkaar verweven van de letters is een goed idee. Alleen worden beeldmerken in deze trant al veelvuldig gebruikt bij andere escape rooms, wij willen ons iets meer onderscheiden.
De strakke stijl houden wij van... net als dat jij even een verhaal bij je logo geeft.