Geen commentaar
Logo en huisstijl voor Escape Room Schagen
- Wedstrijd van: lizevents
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2
Datum start: 03-10-2016
Datum einde: 24-10-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Helaas worden we hier toch niet echt wild van. Wel goed dat we twee hele verschillende ideeën zien.
We zouden graag iets origineler willen, kijken naar de rest van de escape room wereld.

Geen commentaar

Geen commentaar
Het idee is goed! Alleen is de R niet goed leesbaar vinden wij. Ook zouden we graag eens iets heel anders zien dan een sleutelgat, doolhof of sleutel. Deze worden namelijk al veelvuldig gebruikt bij andere escape rooms en de inzendingen hier.
mijn eerste inzending was toch echt "outside of the box..." als enige met een deur..
Ja dat klopt! Alleen wij zijn niet van de poppetjes, daar hebben we net 3 jaar geleden afscheid van genomen.

Geen commentaar
Het open vierkantje met de E en R is niet ons ding. Het sleutelgat in de A is leuk gevonden. Maar zouden t allemaal graag iets minder simpel willen.

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
Poppetje is niet ons ding
poppetje kan ook weg...
Ja, toch denken we dat we dan alsnog niet voor dit ontwerp gaan. Helaas.

Geen commentaar