logo en huisstijl voor flexwerkoffices

Datum start: 18-10-2012

Datum einde: 01-11-2012

Totaal budget: € 349.00
Nieuwste inzending
Book cover
brightid

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Nieuw op te starten flexwerk office concept onder de naam Koningsflexwerk of Konings-Flexwerk. In statige villa's, mooie plekken om te werken. Te huur per kamer of per desk, op flexibele basis. Kamers per maand, desks op basis van binnenlopen. Is een spin-off van Koningskinderen, de leidende kinderopvangorganisatie in het Gooi. Vandaar de afgeleide naam: KoningsFlexwerk. Onderschrift zou kunnen zijn: Vorstelijke Flexwerkplekken of Vorstelijk Flexwerken

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


ZZP'er of kleinere bedrijven die behoefte hebben aan kantoorruimte waarin zeer comfortabel en in stijl gewerkt kan worden. Geen beslommeringen met beveiliging, schoonmaak, receptie, etc. Alles turn key aanwezig. Desondanks uitstekende prijs-kwaliteit verhouding.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Liefst gebruik maken van blauwe kleur die ook voorkomt in logo van Koningskinderen: zie www.konings-kinderen.nl

Designer: estoy estoy
logo_huisstijl-estoy-e7ZMnInY

Geen commentaar

estoyestoy

Als voorproefje van de mogelijkheden heb ik een bijpassend voorstel gedaan voor het visitekaartje. Uiteraard kan deze en de rest van de uitingen nog geheel naar wens worden gemaakt.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-estoy-dVFdzQPY

Geen commentaar

estoyestoy

Op de valreep nog een ontwerp van mijn kant. Om een kroon te gebruiken voor de verwijzing naar "konings" leek me een logische stap. Echter is het belangrijk om iets eigens te creëren. Een beeld waar men u duidelijk aan kan herkennen. Vandaar dat ik niet zomaar een kroontje heb gebruik. Deze heb ik onderdeel gemaakt van een (mobiele, flexibele!) bureaustoel. Een knipoog naar de vorstelijke troon.

Er is een zakelijke sfeer aan gegeven door gebruik te maken van strakke en ietwat elegante lettertypes. Het enkele lijntje oogt ook chique.

De kleuren zijn conform uw wens om deze over te nemen van de website. De combinatie van blauw en goud maakt het toch een gebalanceerd geheel.

Hopelijk sluit het aan bij uw wensen en smaak. Aanpassingen zijn altijd bespreekbaar. Ik kijk uit naar uw reactie!

met vriendelijke groet,
estoy

P.S. Klik op de afbeelding hiernaast voor een grote en scherper beeld.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.