Beste opdrachtgever,
Hierbj mijn inzending voor het logo. Ik hoor graag van u.
Met vriendelijke groet,
Pieter Dirkzwager, Vormgever
Logo en huisstijl voor freelance online consultant
- Wedstrijd van: mpoelmans
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 22-01-2012
Datum einde: 12-02-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hoi Pieter,
dank voor je eerste ontwerp. Iemand moet de eerste zijn :) Het gebruik van "iets romeins" in het logo, vind ik een goed idee. Probleem is wel dat ik de koppeling met het "hippe/ internet" mis. Ook zou ik graag meer kleurgebruik terugzien dan alleen zwart en wit. Ik ben sowieso opzoek naar een aantal totaal verschillende ontwerpen, omdat ik dan beter kan aangeven wat ik mooi vind en wat niet. Hoop dat jij en je collega's met een aantal totaal verschillende ontwerpen komen, zodat ik duidelijk kan maken wat ik mooi vind.