Ik hoop dat ik de feedback juist begrepen heb.
Hierbij een aantal nieuwe lettertypes.
Misschien komen we door het proberen van diverse fonts bij het perfecte ontwerp.
Ik hoor graag van u.
Groetjes Dio
Logo en huisstijl voor hip Oostenrijks restaurant
- Wedstrijd van: Servus!
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 20-06-2011
Datum einde: 09-07-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hierbij een concept huisstijl.
Omdat ik niet weet welk lettertype en/of welke kleurnuances u het meest aanspreken, betreft dit slechts een ruwe schets.
Ook hierbij geldt weer, mogelijkheden zijn oneindig. Door te varieren met deze 3 kleuren, krijgt men toch steeds een totaal ander concept.
Met vriendelijke groet,
Studio Dio

Dank voor de positieve feedback.
Hierbij de 2 logo in verschillende lettertypes... natuurlijk zijn er veel mogelijkheden met betrekking tot een lettertype, dus mocht uw keus niet erbij zijn, hoor ik het graag.
Met vriendelijke groet,
Studio Dio
Hallo Studio Dio,
Bedankt voor je nieuwe inzending. We vinden de achtergrondkleuren linksbovenin van de eerste 2 logo´s het mooist en krachtigst overkomen. Alleen zijn we nog niet helemaal tevreden over het lettertype. Het is moeilijk te omschrijven wat we precies willen aangezien de mogelijkheden zoals je zelf al aangeeft haast oneindig zijn. Het is nu echter weer te \"simpel\" (begrijp ons zeker niet verkeerd) en minder opvallend als je eerste inzending. Welke mogelijkheden kun je ons nog meer bieden? Het mag best wat levendiger en gezelliger overkomen. Kun je hier mee verder? Heel erg bedankt weer!
Gr. Servus!
Even voor de zekerheid...
U heeft het over het concept links van uw laatste feedback?
Deze kleuren zijn namelijk allemaal gelijk, antraciet en rood... dus ik weet niet zeker welke 2 logo\'s u bedoelt?

Huisstijl...
Indien er 3 tinten worden gebruikt, zijn de opties oneindig. Ik heb daarom diverse concepten gemaakt...

thanks voor de positieve feedback...
Hierbij kleurstelling Rood-Wit-Zwart-Grijs...
Groet Dio
Hallo Studio Dio,
Deze ontwerpen bevallen ons het beste en behoren zeker tot een van onze favorieten. Dank voor je vele ontwerpen en je moeite onze voorstellen om te zetten. We vinden de eerste 2 logo´s links bovenaan het mooiste, dus met de witte letters. We willen deze graag uitgewerkt zien met de ondertitel Oostenrijks genieten. En ook met deze 2 kleurcombinaties een uitgewerkte huisstijl. Nog een laatst verzoekje: heb je een idee voor een ander lettertype, aangezien dit toch erg strak overkomt (misschien meer voor een bar passend), dus wat een gezelligere uitstraling geeft....dan wel met dezelfde kleurstelling en ondertitel. We kijken uit naar je nieuwe inzending(en), waarvoor alvast onze dank.
Gr. Servus!

Servus!
Hierbij een conceptlogo ontwerpin diverse kleurstellingen. Mocht u aanpassingen willen zien, horen wij dat graag van u.
Met vriendelijke groet,
Studio Dio
Beste Studio Dio
Bedankt voor de professionele inzending van een logo.
Erg mooi en fijn dat je verschillende kleuren hebt aangedragen. We hebben zelf geen kleur aangegeven maar willen toch vragen of het mogelijk is om misschien hetzelfde logo met andere kleuren te zien? We zitten te denken aan zwart, rood, wit, grijs. Of wie weet heb je nog andere ideetjes met wat fellere kleuren?
Verder vinden we alleen de ondertitel Trendy Austria niet helemaal geschikt voor een restaurant(eerder een modezaak ofzoiets). Een ondertitel vinden we overigens wel leuk.
In de opdracht hebben we ook gevraagd om een huisstijl te bedenken. Dus ideeen voor menukaart, visitekaartjes enz zijn ook nog zeer welkom!
Graag horen we weer van je, groeten Servus!