Een G A logo met daarin een pijl verwerkt dat staat voor innovatie. Kleuren kunnen worden aangepast
Logo en huisstijl voor innovatieve agrarische onderneming
- Wedstrijd van: A. Kerckhaert
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 11-05-2022
Datum einde: 18-05-2022
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
kleuren kunnen natuurlijk altijd nog aangepast worden

in dit logo is de g verwerk met een pijl. de pijl staat voor innovatie. de 4 verschillende vlakken kleuren staan voor de 4 bedrijven

bij dit logo heb ik ook het plantje weggehaald en er de g van de naam in verwerkt. de lamp staat voor innovatie

bedankt voor de feedback. het plantje kan natuurlijk ook weggehaald worden,de g staat dan voor de naam en het pijltje voor innovatie. het staat strakker en professioneel. meer feedback is altijd welkom
met vriendelijke groet
lynn

Geen commentaar
mooi maar we willen niet de standaard aar of het plantje dat in veel agrarische logo's terug te vinden is

Geen commentaar

Geen commentaar