Logo en huisstijl voor nieuw accountantskantoor

Datum start: 16-09-2012

Datum einde: 30-09-2012

Totaal budget: € 249.00
Nieuwste inzending
Book cover
graphix

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Op zoek naar logo, huisstijl en hoofdkleur voor o.a. website en briefpapier

Op dit moment maak ik deel uit van een accountantskantoor met vestigingen in Amsterdam en Deventer. Ik stap uit die grotere organisatie en ga als ondernemer de vestiging in Deventer verder uitbouwen.

Als naam gekozen voor Van Hanze Accountants. De term Hanze verwijst naar het (internationale)koopliedennetwerk waarbij Deventer aangesloten was en waardoor Deventer tot grote bloei kwam. De Hanze stond voor samenwerking, wederzijds vertrouwen, netwerk, ondernemingsgeest, ontplooing, durf en was bovendien zeer succesvol. Allemaal zaken die me aanspreken en die in onze tijd nog steeds belangrijk zijn.

Als kantoor sta ik voor laagdrempeligheid en klantgerichtheid. Ik ga voor dienstverlening in de breedte, voor begeleiding van ondernemers op een breed terrein. Gericht op persoonlijk contact en advies, maar ook voor de "oude producten" jaarrekeningen, administraties enz.

Van Hanze is belangrijker dan de toevoeging Accountants. Van belang dus ook dat het een verwijzing is en geen achternaam. Van Hanze ga ik ook zonder toevoeging gebruiken. Andere termen: jong, fris, dichtbij,vertrouwd maar niet saai.

Benieuwd naar jullie creativiteit!
Bij vragen, neem gerust contact op voor nadere toelichting.

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: kc designing kc designing
logo_huisstijl-kc-designing-hP2F1WM4

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-kc-designing-3ArEROb2

kc designingkc designing

Bij deze mijn voorstel voor uw logo.

Ik hoor graag van u wat u van de kleuren, stijl, opmaak, indeling vindt en hoe dit volgens u verbeterd kan worden.

De huisstijl zal ik uitwerken aan de hand van u voorkeur.

Mvg,

Grafisch & ko

HanzeHanze

De H en de V zijn mooi verbonden, maar de toevoeging 'Van' mis ik hier teveel. Mvg, Arno

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.