Logo en huisstijl voor nieuw bedrijf

Datum start: 15-05-2015

Datum einde: 27-05-2015

Totaal budget: € 419.00
Nieuwste inzending
Book cover
BERKTAS_Design

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


We zijn op zoek naar een nieuw logo (incl huisstijl) voor 'the Day After'. the Day After is een vermogensbeheerder waar klanten terecht kunnen die een pensioen voor later willen opbouwen. We zijn op zoek naar een simpel, helder en fris logo dat vertrouwen uitstraalt.

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: Budget Media Budget Media
logo_huisstijl-budget-media-C1IhKA7M

Budget Media Budget Media

Ons eerste voorstel voor uw logo,

- Eigentijds, Zeer robuust en kan een lange tijd mee.
- Modern, Strak ontwerp.
- Simplistisch, Een duidelijk logo waar kracht en uitstraling achter zit.
- Duidelijke kleuren met een boodschap.
- Toepasbaar, Op vele voorwerpen.

qua kleur kunnen we natuurlijk alle kanten op, feedback is van harte welkom, we zijn erg benieuwd wat u er van vind.
U kunt op het plaatje klikken voor de ware grote en kleurschakering, verder leveren we de bestanden aan in elk denkbaar formaat .jpg .gif .eps .png .psd .pdf en natuurlijk het .ai (adobe illustrator vector formaat) voor al uw uitingen. Mocht dit een richting wezen kunnen we eventueel ook een voorbeeld van een complete huisstijl gaan ontwerpen.
We kunnen verschillende elementen gebruiken voor de huisstijl, we horen graag van u. U kunt op het plaatje klikken voor de juiste grote en kleurschakering.
Mvg Mark

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.