En alvast voorstellen voor een visitekaartje alleen 1 zijde.. Ik weet nog niet of dit is wat u zoekt, maar dat hoor ik graag!
Groet,
Logo en huisstijl voor nieuw concept in recreatie advies
- Wedstrijd van: scyllanederland
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2
Datum start: 30-01-2012
Datum einde: 10-02-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
Bij deze nog wat voorstellen

Geen commentaar
Graag hoor ik wat u ervan vind!

Geen commentaar

Hierbij het logo nog een keer iets groter.
Laat u weten of dit is wat u bedoeld?
Groet,

Hier nog een eenvoudigere versie met verschillende kleurcombinaties.

Hallo,
Ik hoor graag wat u van mijn voorstel vind.