logo en huisstijl voor nieuw te starten pedicuresalon

Datum start: 09-12-2011

Datum einde: 23-12-2011

Totaal budget: € 75.00
Nieuwste inzending
Book cover
RobinvanGurp

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Heb een leuk en pakkend logo nodig maar ook een huisstijl wat ik door kan voeren in mijn visitekaartjes, maar ook briefpapier en flyers etc.

Bedrijfsomschrijving


Ben een pedicure in opleiding en wil na het halen van mijn diploma een eigen praktijk starten aan huis. Tevens ga ik verder leren. Wil graag een passend en origineel mogelijk logo en huisstijl, zodat ik een grote doelgroep kan bereiken.

Mijn praktijk gaat heten: Pedicuresalon Voeten en Zo.

Doelgroep


heel breed: jongeren, ouderen, sporters. Mensen met diabetici. Obesitas etc.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Moet wel in 1 oogopslag zien dat het om een pedicuresalon gaat. Niet te druk, kleuren liefst lavendel/grijs

Designer: RVHill RVHill
logo_huisstijl-rvhill-6Ckalz8q

RVHillRVHill

Beste opdrachtgever,

hierbij mijn suggestie, graag hoor ik uw mening. Als u wilt werk ik het logo graag uit tot een complete huisstijl.

met vriendelijke groet,

RV

natas1609natas1609

Bedankt. Ik vind deze ook erg mooi en spreekt me ook wel aan. Ik ga er morgen nog verder naar kijken, dan hoor je van mij.

Groeten,
Natascha

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.