Ter illustratie een eerste opzet voor de huisstijl.
Logo en huisstijl voor SolarisCoaching
- Wedstrijd van: Solaris
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 15-06-2012
Datum einde: 29-06-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Ik heb de genoemde punten aangepast en ben benieuwd hoe dit bevalt:)
Bedankt voor de aanpassingen.Deze kleuren zijn meer mijn smaak inderdaad. Het logo is qua indeling wat anders geworden. Dank!
Bedankt voor de aanpassingen.Deze kleuren zijn meer mijn smaak inderdaad. Het logo is qua indeling wat anders geworden. Dank!
Door het weglaten van de slogan heb ik alles inderdaad ietsje anders ingedeeld waardoor een rustiger beeld ontstaat.

Na het bekijken van uw wensen en de logo's die mij voor zijn gegaan, ben ik met een iets kleurrijker logo gekomen dan misschien verwacht wordt, maar de kleuren stralen voor mij positiviteit uit, iets dat in deze branche erg belangrijk is! De gekleurde cirkels beelden de flare van de zon uit die je wel eens op foto's ziet om op een originele manier naar de zon te verwijzen. Ik ben zo vrij geweest ook een soort slogan toe te voegen. Deze is uiteraard naar wens aan te passen of te verwijderen. Met vriendelijke groet, Marjolein Peeters
Beste Marjolein,
Dank voor je ontwerp. Ik vind de ronde vormen heel mooi, maar vind toch warme kleuren zoals rood, paars, oranje en camel mooier. De slogan vind ik iets minder bij oplossingsgericht coachen passen, omdat de client echt route bepaalt (niet de coach of samen, de coach volgt de client echt). De ronde vormen vind ik heel erg zonnig. Het liefst de naam niet helemaal in kapitalen. Alleen de S en C.
Met vriendelijke groet,
Nathalie
Ik zal vanavond de gewenste aanpassingen maken en een nieuwe inzending doen, zonder ondertitel, tenzij u zelf een mooie slogan heeft die u graag verwerkt ziet.