Logo en huisstijl voor startup advocatenkantoor
Wedstrijd gegevens:
- Wedstrijd van: Rechtvaardig
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Totaal budget: € 100.00
- Datum start : 26-12-2014 13:20
- Datum einde : 26-01-2015 13:17
- Status : Beëindigd
- Benodigde formaten: jpg,psd,ai,pdf
- Relevante bestanden: Geen
-
Beschikbare talen:
- Aantal inzendingen: 30
-
Respons opdrachtgever:
laag hoog
Behoefte:
De naam zal "Advocatenkantoor RechtVaardig" zijn. Niet alleen willen cliënten een rechtvaardige oplossing voor hun geschil, maar ook straalt het kantoor uit dat zij het recht vaardig is.
Bedrijfsomschrijving:
Wij willen een modern, betrouwbaar, open, toegankelijk (laagdrempelig) dus een informeel kantoor zijn. Hoge juridische kwaliteit, praktisch (geen wollige adviezen geen onnodig juridisch jargon of archaïsch taalgebruik) heldere tariefstructuur. Goede bereikbaarheid direct contact met advocaat, snelle acties.
Doelgroep:
Wij zijn gespecialiseerd in het familie- en jeugdrecht en zullen zowel particulieren als ondernemers gaan bijstaan.
Kleuren, favoriete logo's, must haves
Favoriete kleuren: goud, zilver, pasteltinten
Favoriete logo: skorbski, artifact uprising
Alle creativiteit is welkom, dus leef je uit en houd gerust niet alleen vast aan mijn favorieten!
Graag een strak, hip, modern ontwerp dat past bij de zakelijke uitstraling van een advocatenkantoor maar tegelijkertijd laagdrempeligheid uitstraalt.
Budget Media
-
-
Geen commentaar
-
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-
-
-
Toelichting van de designer Budget Media :
Mocht u een voorbeeld van een eventuele huisstujl willen zien maken we die graag voor u ..
Mvg Mark -
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-
-
-
Toelichting van de designer Budget Media :
Misschien vind u dit een richting?
Mvg Mark -
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-
-
-
Toelichting van de designer Budget Media :
Ons eerste voorstel voor uw logo,
- Eigentijds, Zeer robuust en kan een lange tijd mee.
- Modern, Strak ontwerp.
- Simplistisch, Een duidelijk logo waar kracht en uitstraling achter zit.
- Duidelijke kleuren met een boodschap.
- Toepasbaar, Op vele voorwerpen.
qua kleur kunnen we natuurlijk alle kanten op, feedback is van harte welkom, we zijn erg benieuwd wat u er van vind. U kunt op het plaatje klikken voor de ware grote en kleurschakering, verder leveren we de bestanden aan in elk denkbaar formaat .jpg .gif .eps .png .psd .pdf en natuurlijk het .ai (adobe illustrator vector formaat) voor al uw uitingen. Mocht dit een richting wezen kunnen we eventueel ook een voorbeeld van een complete huisstijl gaan ontwerpen. We kunnen verschillende elementen gebruiken voor de huisstijl, we horen graag van u. U kunt op het plaatje klikken voor de juiste grote en kleurschakering.
Mvg Mark
-
Rechtvaardig zegt :
Bedankt voor de ontwerpen. Het zijn er zoveel dat ik er nog even een paar keer naar wil kijken.
-
Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
-