Logo en huisstijl voor website gericht op online shoppers

Datum start: 08-12-2011

Datum einde: 20-12-2011

Totaal budget: € 150.00
Nieuwste inzending
Book cover
Egel

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik ben op zoek naar een logo en huisstijl met een trendy, moderne uitstraling. Wordt o.a. gebruikt voor visitekaartjes, facturen, flyers en de website.

Ontwerp van een envelop is niet nodig; in plaats daarvan graag een digitale handtekening voor Outlook.
Het logo moet geschikt zijn voor zowel drukwerk als de website. Briefpapier zou ik ook graag in Word format ontvangen.

Payoff: Online shoppen in Nederland

Bedrijfsomschrijving


Ultimate Webshops is opgericht in 2010 en heeft als doel hippe, bijzondere en unieke webwinkels onder de aandacht te brengen bij online shoppers.

Webwinkel-eigenaren kunnen op de website adverteren en zo hun webwinkel/assortiment promoten en hun naamsbekendheid vergroten. Voor bezoekers bieden we een overzicht van webwinkels die de moeite waard zijn om te bezoeken.

De webwinkels op onze website vallen voornamelijk in de volgende categorieën: mode, accessoires, beauty, baby & kind, wonen & kado.

Doelgroep


De doelgroep bestaat met name uit vrouwen in de leeftijd 16-65 die graag online winkelen, maar we willen ons in de toekomst ook meer op mannen gaan richten.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Hoofdkleur op de website is Paars, dus die kleur zou ik er in ieder geval in terug willen zien. Dit mag aangevuld worden met andere kleuren.

Wat ik niet zoek:
- Té vrouwelijk
- Oubollige uitstraling
- Veel verschillende kleuren in 1 ontwerp
- Tierlantijntjes

Ik ben benieuwd naar de reacties en laat me graag verrassen!

Designer: Pin Pin
logo_huisstijl-pin-g3CVQrj6

Geen commentaar

PinPin

Hoi Astrid,

Oeps, ik heb nu het maximum inzendingen bereikt! Eventuele verdere aanpassingen kan ik niet meer hier uploaden. Als u belangstelling hebt kan ik wijzigingen nog naar uw e-mailadres sturen.

Groetjes, Rio

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-pin-Bw19jZUe

Geen commentaar

PinPin

Ik zie nu dat het paars ook nog wel wat donkerder kan.

AstridAstrid

Paars mag inderdaad wat donkerder, het is een beetje flets nu.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-pin-VKMpQq0G

PinPin

Beste opdrachtgever,

Bedankt voor uw bericht, ik was er gisteren niet aan toe gekomen om het bewerkte logo te posten. Ook heb ik een voorbeeld van de huisstijl gemaakt.

Is dit meer in de goede richting?

Met vriendelijke groet, Pin

AstridAstrid

Hoi Pin,

mooi dit :)
Het lettertype mag toch weer normaal (niet dikgedrukt) en het tasje mag iets kleiner. Verder geen opmerkingen over het logo!

Over de huisstijl: op het briefpapier mag het logo linksboven, en verder rmogen de volgende gegevens erop: adres, telefoonnr, website en email, Kvk, btw en rekeningnr.

Groetjes Astrid

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-pin-y3Knu49o

PinPin

Dit is voorlopig de tweede variant, ik ga er maandag mee verder! Groetjes, Pin

AstridAstrid

Hoi Pin,

deze vind ik mooier en past beter bij de stijl die ik in gedachten heb. Het tasje vind ik leuk.

Wel vind ik hem nog wat te simpel/niet sprekend genoeg. Zou je iets met de kleuren kunnen doen? Er moet in ieder geval paars in terugkomen. En misschien het lettertype wat dikker?

Je zit nu op 2,5 ster :)

Groetjes Astrid

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-pin-I11gIr44

PinPin

Beste opdrachtgever,

Dit is een eerste versie van het logo.

Met hartelijke groet, Pin

AstridAstrid

Hoi Pin,

allereerst bedankt voor je inzending!
Dit is echter niet helemaal waar we naar zoeken.
Het mag wat sprekender en hipper (ik besef me dat dit een vaag woord is), en ik denk dat ik de dikke rand er omheen ook liever niet zie.

Daarnaast ben ik niet zo\'n fan van het roze. We willen de kleuren van het logo ook in de website gaan verwerken, en ik denk dat het geheel dan een beetje te vrouwlijk gaat worden.

De stijl van het lettertype (ultimate webshops) vind ik overigens wel heel mooi.

Heb je nog andere suggesties?

Groetjes, Astrid

PinPin

Hoi Astrid,

Bedankt voor de snelle reactie. Ik ga iets anders proberen, bedankt voor de tips!

Groetjes, Pin

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.