Beste Jun Hu,
Ik geef het u te doen; een keuze maken uit zoveel mooie ontwerpen. Ik geef me nog niet gewonnen. ;-) Hier nog een aantal variaties op mijn voorstel dat vier sterren kreeg. Nu op wit, zoals jullie het naar alle waarschijnlijkheid gaan gebruiken. Het bovenste is het uitgangspunt dat u al gezien heeft.
Met hartelijke groet en succes met de beslissing!
Bas Evers
Logo en Huisstijl voor Wereldrestaurant PUUR
- Wedstrijd van: Wereldrestaurant PUUR
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 25-06-2014
Datum einde: 21-07-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste Jun Hu,
Het e.e.a. zou ook gemakkelijk op te lossen zijn met dit ontwerp.
Met groet,
Bas Evers

Beste Jun Hu,
Hier een voorbeeld van hoe het geheel er uit zou kunnen gaan zien. Alle kleuren kunnen uiteraard nog aangepast worden, maar het oogt lekker fris zo!
Met groet, Bas Evers

Beste Jun Hu,
Dank voor uw beoordeling! Ik heb uw commentaar goed bekeken en ik heb geprobeerd "iets" aan het logo toe te voegen. Ik twijfel wel of het deze kant moet opgaan, maar dat mag u uiteraard eens rustig zelf bekijken.
Vele variaties heb ik gemaakt, maar uiteindelijk ben ik dan toch bij het bestek, een extra bol en een ornament terecht gekomen. Daar heb ik zes varianten van overgehouden.
Als ík zou moeten kiezen, zou ik voor die met het oranje bestek gaan (nr 2) of met de grijsblauwe bol (nr 3). Maar wie weet kent u het gezegde "less is more"...
Als u op één van deze voorstellen nog varianten zou willen zien, laat het me gerust weten!
Met groet, Bas Evers
Geachte Bas Evers,
Bedankt voor de aangepaste inzendingen! Het is goed te zien dat u bereid bent om met ons mee te denken. Onze eerste indruk is inderdaad dat het eerste ontwerp beter oogt dan deze aangepaste versies. Wij vragen ons alleen af hoe dit ontwerp uitkomt op een witte achtergrond. Aangezien de achtergrond binnen de cirkel doorzicht is zijn wij bang dat dit een te grote ruimte gaat worden.
Moge het duidelijk zijn dat dit logo op een zwart/grijze achtergrond zeer sterk naar voren komt. Echter zal het bij ons zo zijn dat wij het logo niet veel op dit soort achtergronden zullen gaan gebruiken.
Met vriendelijke groet,
Jun Hu
Beste Jun Hu,
Zie ook mijn laatste inzending (de huisstijl met alles er op en er aan) Daar heb ik het zwarte vlak al weggelaten…

Beste mevrouw, meneer,
Nog een variatie op het eerste thema...
Met groet,
Bas Evers
Geachte Bas Ever,
Zeer bedankt voor uw inzendingen! Wij stellen dit zeer op prijs. Daarnaast zijn wij erg onder de indruk van uw logo, voornamelijk deze. Zowel het lettertype als vorm spreekt ons erg aan.
De kleuren kunnen uiteraard gewijzigd worden naar de uiteindelijke kleuren die gebruikt gaan worden binnen het restaurant. Wel moet hier eventueel met de kleur/achtergrond combinatie rekening worden gehouden.
Wij zijn zeer onder de indruk van dit logo, echter naar ons gevoel mist er net iets. Dit is voor ons moeilijk te verwoorden, op het moment dat er iets mist is het lastig uit te leggen wat er precies mist. Wij vragen hiervoor uw begrip.
Hopelijk kunt u met nog meer leuke, innovatieve logo's (of aanpassingen op dit huidige logo) komen.
Aan het einde van de wedstrijd zullen wij een definitieve beslissing maken.
Met vriendelijke groet,
Jun Hu

Beste mevrouw, meneer,
Een ontzettend leuke wedstrijd! Bijgaand mijn eerste voorstel voor Wereldrestaurant PUUR.
Googlen op "puur" leert mij dat er al een aantal restaurants/horecagelegenheden met de naam Puur bestaan. Vaak is er dan gekozen voor een mager (soms gezocht) letterje. kapitalen (hoofdletters) en een veilige kleur (zwart, wit, grijs, neutraal). Ook zie je vaak bestek afgebeeld bij restaurants. Ik wilde het gewoon maar eens niet doen.
Ik heb gekozen voor een stevige letter, de Helvetica. Het is een van mijn favorieten. Heel herkenbaar, puur van vorm. De ronde bol zou kunnen verwijzen naar rond op zich (een pure vorm) of natuurlijk de aarde (wereldrestaurant).
Uiteraard kunnen lettertypes, kleuren e.d. aangepast worden. Ik ben benieuwd naar uw feedback! (en die wordt ook zeer gewaardeerd, want daar kom ik verder mee).
Met groet,
Bas Evers