Logo en huisstijl: weet jij de woorden

Datum start: 10-07-2013

Datum einde: 15-08-2013

Totaal budget: € 449.00
Nieuwste inzending
Book cover
mirkovic70

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Voor Consumatics zijn wij op zoek naar een nieuw logo en huisstijl om te gebruiken in alle uitingen (website / presentaties (PowerPoint) / offertes (Word)/ etc.). Consumatics is een organisatie die zich richt op het onbewuste klantgedrag; een bruisend groeiend bedrijf met inspirerende onderzoeken en inspiratiesessies voor voornamelijk de horeca, retail en luchthavens.
Voor het logo zoeken wij de juiste mix van professionaliteit en internationale klasse, maar gecombineerd met een levendigheid; de stijl moet blij en impactvol zijn.
Weet jij hier de juiste balans in te vinden? Wij kijken er enorm naar uit!

Bedrijfsomschrijving


Consumatics is een jong bedrijf met een ambitieus, gedreven team. Consumatics speelt in op het (onbewuste) gedrag van gasten en klanten. We doen continu onderzoek naar de omgeving waarin klanten bewegen, met als doel dat zij zich nog prettiger voelen. We passen hiervoor de communicatie, presentatie en/of ambiance aan, waardoor het gedrag van klanten wordt beïnvloed. En waarom naar onbewust gedrag? 95% van wat de klant doet, gebeurt onbewust en kan hij/zij niet of heel moeilijk verklaren. Dat betekent dat er nog meer elementen zijn die klanten nu niet vertellen aan organisaties, maar waardoor ze zich wel meer aangetrokken voelen tot het merk of loyaler kunnen worden.
Het betekent dat de diensten die Consumatics aanbiedt op onderzoek en op advies/trainingsvlak zit.
Aan de ene kant verzorgen we voor onze opdrachtgevers (wetenschappelijke) experimenten om meer te begrijpen hoe klanten reageren op muziek, geur, andere menukaarten en meer. Aan de andere kant delen we cases in inspiratiesessie, presentaties en trainingen.

Doelgroep


Op dit moment is 80% van de omzet van Nederlandse bedrijven en 20% van internationale bedrijven. De verwachting is dat dit stijgt.
Marketeers / operations verantwoordelijke en directie zijn aanspreekpersonen.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Groen en oranje heeft het logo nu. Dat geeft wel iets energieks, maar beide kleuren hoeven niet te blijven (Wel bij voorkeur één kleur).
Daarnaast is het fijn als er een gemakkelijk beeldmerk is wat op vervolgbladen / vervolgpagina's van een PPT e.d. gebruikt kan worden. Hier gebruiken we bv nu de balletjes voor.

Designer: christine christine
logo_huisstijl-christine-m0PBHVLc

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-christine-eaaVcyfY

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-christine-kLdkQ9E8

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-christine-gdjPast6

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-christine-eFaHsM1A

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-christine-UMUj0Jn6

Geen commentaar

christinechristine

En nog een iets andere variant...

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-christine-l1KiZx4q

Geen commentaar

christinechristine

Zoiets?

christinechristine

In de verschillende inzendingen (ook van andere ontwerpers) worden verschillende suggesties gedaan voor een ondertitel. Hebben jullie een voorkeur daarvoor?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-christine-Esn8kKpc

Geen commentaar

christinechristine

Goedemiddag,

Hierbij mijn aangepaste inzending. De vraagteken is nu duidelijker, en de symbolen voor de branches zijn achterwege gelaten. Blauw roept bij mij een internationaal gevoel op, maar dat is wellicht een kwestie van smaak. De verschillende kleurstellingen in deze inzending laten goed zien wat er onder andere nog meer mogelijk is.

Ik hoor graag weer jullie feedback!

Groeten, Christine

CONTRASTCONTRAST

Hi Christine,

Fijn hoe je er weer mee aan de slag bent gegaan. Wat vind je zelf van de nieuwe? Ik denk dat wij meer in zijn voor de vorige. Zou je wellicht het vraagteken kunnen laten overlopen in de 'u' van consumatics? (het gaat tenslotte ook om 'u' = de consument). In ieder geval is het 'strakke' van de eerste meer wat we willen. Het tweede rondje van het vraagteken maakt het wat meer 'gezellig'.
We zijn benieuwd!

christinechristine

Bedankt voor de snelle reactie! Ik ben er mee aan de slag gegaan en heb een nieuwe inzending geplaatst.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-christine-FyfzcpUm

Geen commentaar

christinechristine

Beste opdrachtgever,

Hierbij mijn inzending voor het nieuwe logo van Consumatics. Verschillende elementen zijn verwerkt; het inzoomen op het brein van de consument, de onderzoeksvraagstelling door middel van een gestileerde vraagteken, en iconen die de verschillende branches waar jullie voor werken weergeven. Deze zijn eventueel uit te breiden met nieuwe branches, maar kunnen ook niet specifiek uitgebeeld worden door de iconen achterwege te laten en slechts 3 groene cirkels uit te beelden. Als toevoeging zouden we nog een loep kunnen maken van de cirkel in het brein, maar dat oogt wellicht iets clichematiger.

Ik ben benieuwd naar jullie eerste reactie.

Groeten, Christine

CONTRASTCONTRAST

Beste Christine, bedankt voor je aanmelding! Deze komt goed in de richting van wat wij wensen. Het vraagteken zie ik niet zo goed terug, mag van mij nog iets duidelijker. Wat ik mooi vind in het logo is dan dat het een gezicht is en een vraagteken wat een beetje duidt op het idee dat je brein verschillende dingen kan zien afhankelijk van hoe je er naar kijkt. De drie plaatjes kunnen we nog iets verder uitgedacht worden inderdaad omdat het nu voor mij een beetje vliegveld-achtig aandoet (daar kan je vliegen, eten en shoppen).
Gebruik van (grofweg) twee kleuren vinden we ook mooi. Is er een reden dat je voor blauw hebt gekozen? (bijna alle inzendingen zijn blauw :))
Hartelijke groet!

CONTRASTCONTRAST

Hoi Christine,

Je had ons wel met je eerste inzending. Wellicht kun je het vraagteken beter loslaten en op een andere manier het hoofd combineren met een element. Ook zijn die drie cirkels op zich goed, maar kunnen we inhoudelijk misschien nog wat verbeteren. Zou je er nog een keer naar willen kijken?

Bedankt!

christinechristine

Bedankt voor jullie reactie. Ik ga aan de slag met een aangepast ontwerp. Fijn dat de wedstrijd verlengd is!

christinechristine

Ik heb nieuwe inzendingen gepost, maar deze zijn aan de ranking van de sterren te zien, nog niet in de goede richting. Wat bedoelen jullie met het hoofd combineren met een element? Zoiets als het vraagteken maar dan anders? En wat voor inhoudelijke verandering zouden jullie willen zien in de 3 cirkels?

CONTRASTCONTRAST

Hoi Christine, bedankt voor je snelle reactie! Soms is het lastig onder woorden te brengen, het spreekt aan, of niet. Dat zal dat onbewuste wel zijn :)
Bij de inzendingen met 1 ster deed de vorm van het hoofd me een beetje buitenaards aan eerlijk gezegd. De symbolen van onze branche in balletjes voelt voor mij niet goed omdat, als ik het zo zou zien als klant, voelt als een luchthaven waar ook een restaurant is en waar gewinkeld kan worden. Misschien moeten we dus afstappen van die symbolen die symbool staan voor onze doelgroepbranches. Van al je ontwerpen vind ik de inzending met het vraagteken als O van consumatics nog het leukste, maar we zijn nog niet overtuigd inderdaad dat dit helemaal is wat we zoeken. Misschien iets stoerder?

Succes!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.