Geen commentaar
Logo en visitekaartje voor massagepraktijk
- Wedstrijd van: Romano
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 02-07-2020
Datum einde: 07-07-2020
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Hallo
Wat denk je hiervan
dank u
Qua kleuren: het is een prima samenvoeging. Maar tegelijkertijd: stel ik zou alleen het bovenste element van het logo gebruiken (dus puur het visueel deel), dan zegt het me opnieuw niet zo heel erg veel weer. Het is uiteindelijk ook het doel dat je met alleen het visueel deel bv. voor in de praktijk een stempel kan laten ontwerpen of dat je bv. het visueel deel boven een andere tekst gebruikt, bv. bij tekststickers op deuren in de praktijk zelf. En dan is het gewoon het net niet.

Geen commentaar
Dit is inderdaad meer verwijzend naar de activiteit. Maar doordat het allemaal in de letter O moet vallen, is het mij te druk: dit is iets wat voor mij zou afvallen.

Hallo
wat als deze keer feedback geeft,
dank u
Ik zou persoonlijk het in de stijl van rechtsonder blijven binnen deze logostijl. Ik vind het bv. wel mooier als je dan ervoor kiest om massagepraktijk onder de naam te zetten, dat dit even breed is als de naam. Ik snap verder het icoontje, maar ze komen mij ook erg druk nog over.

Geen commentaar
Dit logo past niet goed bij de wensen. Het symbool is onvoldoende symboliserend voor het werk wat ik doe als masseur. Als ik het logo zie, dan weet ik nog niet wat ik zou doen. Het logo moet dus elementen bevatten die duidelijk kunnen verwijzen naar de massagepraktijk. Probeer je het nog eens?
Hallo ,,
bedankt voor de feedback
Ik zal het logo naar wens verfijnen,
bedankt.