Logo huisstijl voor een full service bedrijf van fotografie webdesign.

Datum start: 28-09-2013

Datum einde: 12-10-2013

Totaal budget: € 349.00
Nieuwste inzending
Book cover
Marko90

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Wij willen een prof huisstyle ( Logo , factuurpapier , visitekaart , enveloppapier)
Onze bedrijf naaam is ( Creative-Click ) het zou erg mooi zijn om naast een mooie logo ook een eigen tekst style te hebben van Creative-Click zodat de naam een eingen karakter krijgt.
Het logo zou mooi zijn als dat een combinatie van de fotografie en het grafisch zou zijn, dus foto en web logo als een logo.
Het zou cool zijn om iets van het photoshop transparant achtergrond te gebruiken (grijs / witte vierkantjes wat je meestal tegen komt als je iets in photoshop gaat weg gummen zit je die grijs witte blokjes.
en ook iets van een diafragma van een camera of iets kenmerkends wat die 2 dingen in verband kan brengen.
Het mag ook een 3d achtige logo zijn.
Jullie mogen ook zelf op eigen ervaring en inzicht met geheel iets ander komen, ik hou alles open en ben benieuwd of iemand met wat leuks en creatiefs kan komen.

Bedrijfsomschrijving


Beste ontwerpers

Wij gaan ons bezig houden met productfotografie en webdesign.
Alles onder een dak , dus een full service bedrijf.
Wij leveren hoogwaardige productfoto's en doen producten importeren in websites.
Ook leveren we scripts en websites.

Doelgroep


Onze doelgroep van productfotografie kan van alles zijn ( schoenen, sieraden,gereedschapen,electronika,witgoed,industriele producten.
Voor de webdesign is dat allemaal voor de wat meer bemiddelde bedrijfen die aan een vernieuwde websites toe zijn.
Hoofdzakelijk doen we fotografie voor webshops van exlusiefe producten.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Ik doe een aantal logos erbij en een van de logos lijkt op en diafragma van een foto toestel ik vind dat wel mooi als zoiets er in verwerkt word.
Ik doe er een aantal logos bij.
Ook zou het mooi zijn als de tekst een eigen karakter heeft en een beetje uit steekt .

Succes en ik hoop dat ik binnenkort wat ontwerpen kan bekijken.

Designer: Budget Media Budget Media
logo_huisstijl-budget-media-9UznbY3s

Budget Media Budget Media

We hebben even drie voorbeelden gemaakt voor u misschien zit er een richting tussen? We zijn weer erg benieuwd naar uw reactie.

Mvg Mark

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-budget-media-EA6I38SG

Budget Media Budget Media

Goedemiddag, bij deze ons eerste voorstel voor uw logo, feedback is van harte welkom, we zijn erg benieuwd wat u er van vind. U kunt op het plaatje klikken voor de ware grote en kleurschakering, verder leveren we de bestanden aan in elk denkbaar formaat .jpg .gif .eps .png .psd .pdf en natuurlijk het .ai(adobe illustrator vector formaat) voor al uw uitingen. Mocht dit een richting wezen kunnen we de huisstijl gaan ontwerpen.



Mvg Mark

hamidhamid

Beste Mark tot nu toe vind ik jou ontwerp het mooiste , is het mogelijk om bij je ontwerp iets bij te voegen, Het ziet er naar uit dat we allen aan fotografie doen als wij ernaar kijken, is de mogelijk het photoshop grijs witte blokjes ergens in te verwerken. Met de grijs witte blokjes bedoel ik ermee , als je een foto in photoshop plaats en je gaat gummen dan komt dat grijs witte blokkjes tevoorschijn.
Is het mogelijk om de diafragma die je hebt gemaakt aan de achterkant een halfe wereldbol te plaatsen .zodat het lijkt alsof de wereld gehalfeerd is en de diafragma dan te zien is.
De hoek van de diafragma is perfect en de letertype is ook goed.

mvg
Hamid

Budget Media Budget Media

gaan we maken voor u ... bedankt voor de positive reactie.

Mvg Mark

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.