Hierbij een ander voorstel. Wellicht spreekt dit meer aan.
Mvg, Henry
Logo, huisstijl en powerpoint format voor Nexus B2B, marketingbureau voor de zakelijke markt
- Wedstrijd van: Berd Warmelts
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 11-11-2012
Datum einde: 02-12-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hallo Henry, sorry maar ik vind deze ook nog te weinig onderscheidend. Iets te steriel, te weinig emotie uitstralend.

Hallo,
Hierbij mijn voorstel voor het logo.
Ik hoop dat het je aanspreekt.
Met vriendelijke groet, Henry
Beste Henry,
Bedankt voor het logo. Ik vind hem aardig maar niet meer dan dat. Een beetje gewoon. Weinig opvallend. De verbinding met de harten is leuk gevonden maar een beetje te soft.
Groeten,
Berd
Bedankt. Het logo is overigens een N en 2 B's, maar je kunt het inderdaad ook zien als 2 harten. Mocht ik nog inspiratie hebben, zal ik iets anders insturen.
Groet, Henry