Nog een variatie van de swoosh versie, die de diverse diensten vertegenwoordigen, met een frisse unieke kleur als tegenhanger van de grijze.
Logo + huisstijl Housemanagement
- Wedstrijd van: fphjanssen
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 24-09-2012
Datum einde: 03-10-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste opdrachtgever,
Hierbij mijn ontwerp in een verder stadium. De visual is zo aangepast dat gesuggereerd wordt dat het huis op de top van de heuvel staat (topsegment), ook kan het gezien worden als de globe (globale service). De ronding is een vorm van een swoosh, deze is dynamisch en geeft de werkzaamheden weer (ipv het statische gevoel). Tenslotte verbind de swoosh de twee woorden house en management om extra nadruk op de inhoud te geven.
natuurlijk kunnen we altijd nog een kleur en eventueel een 3d glow toepassen. Het is echter belangrijk niet teveel effecten toe te voegen i.v.m. drukwerk

Beste opdrachtgever, hierbij een voorstel met een meditereanse villa. Ik ga de komende dagen goed nadenken over hoe alle elementen in een pakkende huisstijl te steken. Met een vriendelijke groet, Tjeerd van der Velde
Dank je Tjeerd! Je gaat de goede kant op. Wat ik nog graag zou willen, en ik snap dat dit lastig is, dat niet teveel de nadruk op het beheren ligt, de andere activiteiten (in Nederland) zijn net zo belangrijk.
Ben benieuwd naar jouw creatieve invulling!
Gr. François

en een versie met een echte rode loper
Dank je voor je voorstel Tjeerd! Ik krijg er niet helemaal een gevoel bij. Je denkt absoluut in de goede richting! Zou je het idee eens willen proberen met een huis uit zuid Europa. Beheer vindt met name plaats in st Tropez. Daarnaast zijn de andere 50% van de werkzaamheden inspecties, waardebepalingen en consultancy. Wellicht kun je dit meenemen in je ontwerp? Gr. François
François, bedankt voor je input, ik ben toevallig net terug uit frankrijk en heb het uiterlijk van de huizen nog vers in gedachten. Ik zal ermee aan de slag! Gr. Tjeerd

Beste opdrachtgever, hierbij mijn 2e versie. Het concept achter het beeld is de rode loper, een vorm van exclusiviteit. Het beeldmerk is vertaald naar de typografie door het huis en woord house dezelfde kleur te geven en management de zelfde kleur als de rode loper, dit staat voor het toegankelijk maken, zorg aan het proces besteden en de klant ontvangen als VIP (filmster).
Ik hoop u met dit ontwerp geinspireerd te hebben,
Met een vriendelijke groet,
Tjeerd van der Velde

Beste opdrachtgever,
Wat een ontzettend leuke opdracht, en een leuke bedrijvigheid. Mijn concept is gericht op een betrouwbare luxe uitstraling. Ik heb het vooral gezocht in de chique typografie en abstract beeld. De kleur blauw wordt geassocieerd met betrouwbaar en heeft een frisse uitstraling, voor zowel print als webmedia. Het beeldmerk geeft een impressie van de daken, zoals je dat in een dal in frankrijk zou kunnen beleven. Ik hoop u geïnspireerd te hebben met mijn ontwerp,
Met een vriendelijke groet,
Tjeerd van der Velde