En tot slot een overzicht.
Logo + huisstijl maken voor Scheers Logistics
- Wedstrijd van: Job
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 05-04-2011
Datum einde: 01-01-1970
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



De visitekaartjes

Mijn deelname aan de wedstrijd.
Ik heb getracht de transport weer te geven met een link naar de naam. Als je goed kijkt zie je 2 pijlen die naar elkaar wijzen, maar tegelijkertijd is ook de letter \'s\' te zien. Ik denk dat dit op vele toepassingen bruikbaar is omdat dan alleen het icoon gebruikt hoeft te worden.
Ik zal spoedig komen met een voorbeeld voor een huisstijl.
mvg,
Tim Molenaar