Logo + huisstijl maken voor Scheers Logistics

Datum start: 05-04-2011

Datum einde: 01-01-1970

Totaal budget: € 300.00
Nieuwste inzending
Book cover
studioZ

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Logo en huisstijl graag fris en modern. De pay-off mag in het logo zitten maar is niet noodzakelijk

Bedrijfsomschrijving


Bedrijfsnaam: Scheers Logistics
eventuele pay-off: "your logistic solution" of "your logistic partner"

Scheers Logistics treedt op als expediteur. In- en verkoop van logistieke diensten en advisering m.b.t. logistieke activiteiten.
Zowel nationaal als internationaal.

Steekwoorden: 24/7, betrouwbaar, snel, daadkrachtig, logistiek, solutions, express, flexibel, persoonlijk, veilig

Doelgroep


Alle bedrijven die te maken hebben met welke vorm van logistiek dan ook.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Grijs met een felle kleur is mooi maar ik ben ook zeer benieud naar andere combinaties. Kortom: verras me maar.

Designer: Martine Martine
logo_huisstijl-martine-5YLpW49o

MartineMartine

Hallo,

Hierbij mijn voorstel voor uw logo. Graag zie ik uw reactie met eventueel commentaar graag tegemoet!

Creatieve groet,
Martine

MartineMartine

Hallo,

Mocht u mijn logovoorstel u aanspreken, dan werk ik graag het logo voor u uit naar een huisstijl. Maar omdat ik niet weet of u nog aanpassingen wenst, doe ik dit nog niet.
De kleur en het lettertype zouden uiteraard nog gewijzigd kunnen worden, maar daarom is het dan ook een eerste voorstel.

Hopende op een reactie van u,
Martine

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.