Logo & Huisstijl ontwerp voor marketingbureau MangoMinds

Datum start: 01-01-2012

Datum einde: 09-01-2012

Totaal budget: € 250.00
Nieuwste inzending
Book cover
zzera

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Een opvallende logo, kort en herkenbaar voor een marketingbureau. Onderscheidend en brutaal. De logo wordt gebruikt voor onze huisstijl, visitekaartjes, website e.a. pr materiaal

Bedrijfsomschrijving


MangoMinds is een jong en creatief marketingbureau. MangoMinds is een gespecialiseerd marketingbureau dat zich richt op social media, doelgroepmarketing (diversiteit), online marketing, online effectiviteit, kwalitatief onderzoek, campagne management en trend analyse op het gebied van diversiteit.

Doelgroep


MangoMinds begeeft zich in het werkveld van organisaties in het publieke, private en commerciële domein. Grote instituties als overheden, banken, scholen, zorginstellingen en verzekeraars, energiebedrijven, FMCG etc. Voor alle organisaties die een beetje de weg kwijt zijn in de gediversificeerde, online samenleving

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Opvallende kleuren, niet al te druk

Designer: jurrien.veenstra jurrien.veenstra
logo_huisstijl-jurrienveenstra-mb4ZuE08

jurrien.veenstrajurrien.veenstra

Deze inzending heeft aan de rechterkant een mango verwerkt maar op een subtiele manier.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-jurrienveenstra-VIALNf6G

jurrien.veenstrajurrien.veenstra

een strak en elegant ontwerp.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-jurrienveenstra-dWUTOLDc

Geen commentaar

MangoMindsMangoMinds

Komt in de buurt, maar nog steeds te mager. Wellicht wat chiquer en dikker letters. Mango is een vrucht en minds is meer het creatieve.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.