Geen commentaar
Logo & huisstijl ontwerpen voor bouwbedrijf : B&P schilder & decoratiewerken
- Wedstrijd van: BK
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 21-01-2013
Datum einde: 20-02-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste opdrachtgever,
Bedankt voor uw feedback en sterren. Ik ben blij dat het logo u bevalt. Hierbij een impressie van een huisstijl. Graag hoor ik van u of ik in de goede richting zit.
Met vriendelijke groeten,
TCaylak
Door op het plaatje te klikken krijgt u een beter beeld.

Beste opdrachtgever,
Hierbij mijn voorstel voor een logo. Ik ben benieuwd wat u ervan vindt. Mocht het logo u bevallen, dan werk ik graag een huisstijl voor u uit.
In afwachting van uw reactie.
Mvg,
TCaylak
Beste,
persoonlijk vind ik dit een zeer mooi 1ste ontwerp.
heb eerlijk gezegd weinig opmerkingen i.v.m het logo dus zou ik zeggen werk hier zeker op verder voor de huisstijl.
is mogelijk bij het ontwerpen van de huisstijl ook al een visitekaartje te ontwerpen.
alvast zeer bedankt en nog veel succes.
mvg kenneth
naamkaartje:
bedrijfsnaam
persoonlijke naam
adres
btw
emailadres
website