Beste Vincent,
Hierbij mijn nieuwe inzending gebaseerd op mijn vorig ontwerp. Ik heb de O verkleint en een huisstijl er bij geplaatst voor een duidelijker beeld.
Met vriendelijke groet,
Sharon de Vries
Logo / Huisstijl / Visitiekaartjes voor PoLS BV
- Wedstrijd van: POLS
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 30-07-2010
Datum einde: 20-08-2010
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste opdrachtgever,
Hierbij mijn 2e inzending. Graag hoor ik even als mijn eerste inzending uw mening hierover.
Met vriendelijke groet,
Sharon de Vries
Bedankt voor je inzending.
Ziet er leuk uit. Kun je de o aanpassen naar een kleine letter: PoLS
Ik laat komende week meer weten
Vincent

Beste opdrachtgever,
Hierbij mijn inzending, dat natuurlijk nog op uw wensen aangepast kan worden.
Graag hoor ik wat u ervan vind.
Met vriendelijke groet,
Sharon de Vries
Ik ben bezig om een short list te maken van het ontwerp. Jouw ontwerp komt daar helaas niet op te staan. Bedankt voor je inzending
Vincent