Logo huisstijl voor Beauty cosmetica producten

Datum start: 17-08-2021

Datum einde: 23-08-2021

Totaal budget: € 359.00
Nieuwste inzending
Book cover
krishna

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Wij zijn een nationaal centrum voor rosacea (een huidaandoening ) en hebben een productenlijn ontwikkeld voor de probleemhuid.

De producten van Lamara zijn speciaal ontwikkeld voor mensen met Rosacea maar de producten zijn ook erg geschikt voor de gevoelige en droge huid en acne, eczeem en psoriasis.
De Lamara lijn is vrij van parabenen en bevat een allergeenvrije parfum.

Wij zijn opzoek naar een nieuwe huisstijl + logo, omdat we nu geen rode draad zien in onze huisstijl (heel chaotisch).

Onze producten bestaan uit meerdere lijnen, het merk zelf heet LAMARA, hieronder zitten meerdere lijnen: Lamara MED, Lamara beauty en Lamara Natural.

Onze kliniek (Rositta kliniek) heeft veel goud en een lotus bloem als herkenning. De producten lijn mag zijn eigen huisstijl hebben, maar een stukje herkenning naar de Rositta kliniek vinden we wel belangrijk.

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: djamel02 djamel02
logo_stationery-djamel02-pt8pFBWS

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.