Beste TravelOn/opdrachtgever,
Bijgaand mijn deelname aan de door u uitgeschreven wedstrijd. Een open/minimalistisch logo. De O heb ik gebruikt om daar het "app" symbool te plaatsen zodat de mensen de link leggen met het digitale karakter van jullie ondernemning. Verschillende kleurcombi's. Geheel IOS7 compatible :-)
Ik kijk uit naar uw reactie. (ik zie dat u die weinig geeft... das jammer want een beetje feedback geeft een beter eindresultaat)
Logo & huisstijl voor een hippe Touroperator!
- Wedstrijd van: travelon
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 20-09-2013
Datum einde: 20-10-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.

