Logo & huisstijl voor een hippe Touroperator!

Datum start: 20-09-2013

Datum einde: 20-10-2013

Totaal budget: € 449.00
Nieuwste inzending
Book cover
niki

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


De opdracht:
Wij zoeken een hippe, trendy uitstraling voor onze jonge organisatie. Tevens zoeken wij een passend beeldmerk (icoon) die de diversiteit van onze organisatie uitdraagt. In het logo moet de naam "TravelOn" verwerkt zijn, het beeldmerk is volledig door jou te bepalen!

Bedrijfsomschrijving


Over de organisatie:
TravelOn specialiseert zich in het aanbieden van reizen op lifestyle thema’s. Zo hebben wij leuke trips voor het hele gezin, busreizen naar de mooiste steden maar ook luxe vakanties naar exlusieve resorts. Wij zijn altijd op zoek naar de mooiste, leukste en meest gedenkwaardige vakanties voor onze klanten. Daarnaast bieden wij onze klanten de beste dagdeals tegen zeer scherpe prijzen.

Samengevat:
Aanbod op basis van lifestyle.
Vakantie – reis wordt als een beleving gepresenteerd.
Een op een marketing d.m.v. innovatieve selectie en benadering.
Een reis boeken wordt als televisie kijken.
Zeer goede, waarheidsgetrouwe, foto’s, weinig lezen.
Lifestyle als zoek functionaliteit.
Altijd een eerlijke kwaliteit van het product passend bij de lifestyle.
Altijd een goede, concurrerende prijs.

Doelgroep


Jong en oud, internationaal karakter

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Inspiratie:
http://travelbird.nl
http://www.f-i.com/fi/airlines/
http://dribbble.com/search?q=travel+flat

Kleuren:
http://flatuicolors.com/
http://smashinghub.com/flat-designs-color-trends.htm

Stijl:
flat design, iOS 7, minimal

Designer: Budget Media Budget Media
logo_huisstijl-budget-media-fZuYCstM

Budget Media Budget Media

Goedemiddag, bij deze ons eerste voorstel voor uw logo, feedback is van harte welkom, we zijn erg benieuwd wat u er van vind. U kunt op het plaatje klikken voor de ware grote en kleurschakering, verder leveren we de bestanden aan in elk denkbaar formaat .jpg .gif .eps .png .psd .pdf en natuurlijk het .ai(adobe illustrator vector formaat) voor al uw uitingen. Mocht dit een richting wezen kunnen we de huisstijl gaan ontwerpen.



Mvg Mark

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.