Logo & huisstijl voor een schildersbedrijf

Datum start: 21-02-2012

Datum einde: 06-03-2012

Totaal budget: € 200.00
Nieuwste inzending
Book cover
s4marketing

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik ben op zoek naar een professioneel logo en huisstijl om te gebruiken bij alle briefwisselingen, reclame bedrukkingen van t shirt's, bestelwagen,reclame panelen, naamkaartjes enz..

Bedrijfsomschrijving


Ben op zoek naar een professioneel logo & huisstijl voor mijn schilders en decoratie bedrijf.Wij voeren alle binnen & buiten schilderwerken uit, behangen, plaatsen van moluren enz..

Doelgroep


Particulieren,bedrijven,scholen,kerken enz..

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Ik laat mij graag verrassen, maar geef toch een beetje input:
Bedrijfsnaam = Schilder & Decoratiewerken Wim Verstrepen
Misschien de letters W & V gebruiken als ook een verwijzing naar mijn beroep
Als kleur heb ik nu een fluo limoen groen in gedachten,aangezien de bestelwagen zwart is.

Designer: Mooiniet Mooiniet
logo_huisstijl-mooiniet-J1J1bcvo

Geen commentaar

WimWim

De bestelwagen bedrukking is zeer duidelijk maar wel wat kaal denk ik. Aangezien de bestelwagen een Mercedes sprinter is. Kan er geen band en / of streep bij?

Mvg,
Wim

WimWim

Kan je nog een voorbeeld doorsturen van een brief en envelop.
Naamkaartje is goed zoals het is. Kan je de bestelwagen ook nog wat
Extra aankleden aub? Mvg wim

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-mooiniet-IOzInkXo

MooinietMooiniet

Hallo Wim,

Dank voor je reactie! Bij deze twee nieuwe versies van het logo, met en zonder '&" ampersand. Ook is er een fellere groentint. Fluor kan ik niet genereren met mijn computer, dit kan alleen de drukker of bestickeraar doen met de inkten.

Om het te laten lijken alsof de roller de W en de V hebben gevergfd is lastig, dat komt niet goed over omdat de letters 'uitlopen' Ze hebben een smalle basis en een brede bovenkant. Als het een E en een M waren, die zijn vrij vierkant en dan komt het beter over. Snap je?

Ook een voorbeeld van hoe de bestelbus eruit zou kunnen zien en een klein schetsje van een tshirt met een los beeldmerkje.

Graag hoor ik wat je er van vind!
Groet,
Jorina
info@mooinietontwerp.nl

WimWim

Het & teken zou ik er toch uithalen. Vind het niet zo goed. Gewoon W V lijkt me beter. Voor de rest is het wel mooi.

Grt,
Wim

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-mooiniet-f2omrsg4

Geen commentaar

WimWim

Hallo,

Dit vind ik al heel aardig, maar kan het groen nog feller (fluo). En misschien de letters W & V als verfveeg van die verfrol.

Met vriendelijke groeten,

WimWim

Hoe ziet u dit op een zwarte bestelwagen? Voor op een naamkaartje spreekt mij dit wel erg aan.

WimWim

Dit vind ik echt al goed voor visitekaartje.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-mooiniet-eQV440HY

MooinietMooiniet

Hallo Wim,

Ik ben er snel bij! Ik had meteen inspiratie. Bij deze dan ook een voorstel voor een logo, en een voorbeeld van hoe een visitekaartje er eventueel uit zou zien.

Ik heb uw initialen verwerkt in een apart beeldmerk naast het tekstuele logo, dit kan samen, maar ook apart worden gebruikt. (denk bijvoorbeeld aan alleen VW met de strepen en kwast op de tshirts bijvoorbeeld)
Het lettertype is degelijk, en ook goed leesbaar van een afstand (denk aan de autobestickering bijvoorbeeld, goed te zien van ver). De kleuren afgestemd op de zwarte bus.

Graag hoor ik wat u er van vind,
mochten we in dezelfde richting denken, ga ik uiteraard aan de slag met de rest van de huisstijl.

Vriendelijke groet,
Jorina
mooiniet
info@mooinietontwerp.nl

WimWim

Hallo,

Dit vind ik al heel aardig, maar kan het groen nog feller (fluo). En misschien de letters W & V als verfveeg van die verfrol.

Met vriendelijke groeten,

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.