Logo & huisstijl voor event & projectmanagement freelancer

Datum start: 17-10-2018

Datum einde: 31-10-2018

Totaal budget: € 275.00
Nieuwste inzending
Book cover
solaram

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Als freelancer wil ik graag laten zien welke mooie opdrachten ik heb gedaan (in de: cultuur (musea), natuur/wetenschap en zorg). Vooral met beeld (aangezien ik evenementen heb georganiseerd met foto's). Ik heb ca 2 events/opdrachten per jaar. Als er ca 6 tot 8 plekken zijn voor informatie op 1 pagina, is dat daarom genoeg (dan heb ik voorlopig alleen maar 1 hoofdpagina nodig).

Verder houd ik van een stoere, rustige, strakke (dus niet teveel frutsels), heldere, natuurlijke uitstraling. Mijn logo moet zwart-wit te printen ook mooi zijn. Ook wil ik - bij voorkeur - mijn logo over foto's heen te plaatsen zijn (bijvoorbeeld deels transparant).

Mijn bedrijf heet: Eventcy

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


-

Kleuren, favoriete logo's, must haves


-

Designer: GraphicMatch GraphicMatch
logo_huisstijl-graphicmatch-EXsltPai

GraphicMatchGraphicMatch

Hi Vanessa, ik zie dat de 5 sterren al vergeven zijn, maar hier toch nog een poging ;-) Groetjes Wendy

Vanessa NeuerburgVanessa Neuerburg

Hi Wendy, als eerste was jij inderdaad de beste, maar in de tussentijd zijn er ook echt andere mooie bijgekomen. Het is lastig uit te leggen, aangezien het gewoon om 'smaak' gaat. Kun jij ook de briefings van de anderen lezen? Misschien heb je daar wat aan?

Wat ik wel erg goed vind aan jouw ideeen, is dat je meteen over de website hebt meegedacht.

Woensdagochtend moet ik een keuze maken. Grtz, Vanessa

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-graphicmatch-5bzMdhT6

Geen commentaar

Vanessa NeuerburgVanessa Neuerburg

Dank je! Alleen zie ik bij andere logos (ik weet niet of jij die ook kunt zien?) meer vrolijkheid. Wel strak, maar toch ook vrolijk/stoer. Dat spreekt me meer aan.

Vanessa NeuerburgVanessa Neuerburg

Ik bedoel ook dat de letters en het symbool echt 1 geheel mogen zijn. Dit ook aangezien ik deze letters wat standaard vind. Het logo moet wel stoer/strak, maar mag wel wat sierlijker (niet teveel frutsels, maar wel wat aansprekender/origineler). Grtz!

GraphicMatchGraphicMatch

Dank je voor je feedback! Ik laat het op me inwerken en hoop maandag met een logo te komen dat je aanspreekt. :) Fijn weekend nog!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-graphicmatch-PfXsu7Au

GraphicMatchGraphicMatch

Hierbij ook een keer het logo 'los', zodat je het beter kunt zien...

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-graphicmatch-OQuRIMKm

GraphicMatchGraphicMatch

Hoi Vanessa,

Hierbij de portfolio in een andere kleur met een nieuw logo... Feedback blijft welkom ;-)

Groetjes Welkom

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-graphicmatch-QazWNNzs

GraphicMatchGraphicMatch

Beste Vanessa,

Ik hoop dat ik je goed begrepen heb dat je naast een logo ook een manier zoekt om je werk te presenteren. Hierbij mijn eerste opzet. Ik heb tijdelijk gebruik gemaakt van Shutterstock foto's, maar uiteraard moeten deze vervangen worden door jouw eigen foto's. Dit geldt ook voor de fake-tekst. Logo is uiteraard ook los te gebruiken of transparant in een foto. Je feedback is zeer welkom.

Met vriendelijke groet,
Wendy, Graphic Match

Vanessa NeuerburgVanessa Neuerburg

Hi Wendy, veel dank voor je ontwerp! Dit is inderdaad een goede manier om mijn werk te presenteren. Alleen twijfel ik wel nog over het logo. Ik ga ook even de andere logo's bekijken en kom dan terug met tips. Groetjes, Vanessa

GraphicMatchGraphicMatch

Hoi Vanessa,

Dank je voor je 4 sterren! Ik ga aan de slag om een beter logo te maken! :)
Voor wat betreft de portfolio: je zou voor iedere richting een kleur kunnen kiezen: bijvoorbeeld groen voor natuur/wetenschap, oranje voor cultuur, blauw voor zorg. Zodat je in één oogopslag ziet waar de portfolio bij hoort. Daar zal ik ook nog een voorbeeldje van sturen.

Groetjes Wendy

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.