Beste Jahja,
Dan moet dit 'm zijn! :)
Met 'n hartelijke groet,
7 Men
Logo + huisstijl voor innovatief IT consultancy bureau
- Wedstrijd van: jsalman
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 26-03-2012
Datum einde: 02-04-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste 7-Men,
De kleurcombinatie ziet er wat mij betreft goed uit!
Alleen er lijkt iets niet te kloppen met de kleur overgangen/gradient...ik kan het niet helemaal plaatsen...
Zou je er nog even naar willen kijken?
Mvg, Jahja Salman
Kun je aangeven in welke hoeken (curves) precies?
Zoals ik zei kan ik het niet helemaal goed plaatsen. Maar het zit in waar de C en de S samenkomen bovenin.
Kan je daar wat mee?
Beste jsalman,
We waren net te laat met inleveren, maar deze kan je ook kiezen: http://bankaidesign.nl/SmartCoders.jpg
Mvg,
Tom
mutombo@bankaidesign.nl

Beste opdrachtgever,
Bedankt voor uw positieve reactie.
Het icoon klopt nu helemaal, en is in drie kleuren uitgevoerd. Het rechterrijtje heeft een mager lettertype.
Ik zie uw reactie weer met belangstelling tegemoet.
Met 'n groet,
7 Men
7 Men, ik ben zeer enthousiast over jouw werk!
Mag ik een experimenteel voorstel doen? Zou je de blauwe variant willen nemen en daarvan dezelfde kleuren en overgang kunnen gebruiken als het logo van microsoft.com/visualstudio ? Overigens, het mager lettertype vind ik zelf mooier, wat vind jij?
Zie jouw reactie met smart tegemoet.

Beste opdrachtgever,
Ik heb de logo's waarnaar u in uw briefing verwijst, nog eens bekeken.
En dan vindt u een logo als deze hier links vast aantrekkelijker!
Met een groet,
7 Men
Beste 7 Men,
Logo ziet er zeker goed uit!! Beste inzending tot nog toe!
Zou je wel een klein beetje het icoon willen bewerken? De gradient lijkt niet helemaal te kloppen. Zou je ook een groene en een blauwe varient willen uploaden?
Ontzettend bedankt. Je bent zeker op het goede pad!
Mvg, Jahja Salman

Beste opdrachtgever,
Hierbij mijn eerste schot voor de spreekwoordelijke boeg.
Ik zie uw reactie met belangstelling tegemoet.
Met 'n groet,
7 Men