Geen commentaar
Logo & Huisstijl voor Interieur Designer
- Wedstrijd van: V. Baan
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 05-02-2019
Datum einde: 09-02-2019
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Here also example for stationery design.
Let me know if I can be more helpful.
Regards,
Krisi
Can you make of more pink ?

Geen commentaar
Hi, I really love your design. But I cannot really see what colour you used.. is it pink? Or gold?
It's something between pink and gold.... :) If you want I can make it more gold or more pink...
Can you make or more pink?
Can you make or more pink?

Geen commentaar
Wat origineel zeg! Heel mooi, dank je wel.
Zou je Interieur & Design met een sierlijk letterlijk kunnen schrijven? En het is in het Nederlands, niet in het Engels.