Bij deze nog een variant met paard
logo & huisstijl voor niche strategieconsultancy
- Wedstrijd van: Aute
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 13-11-2017
Datum einde: 27-11-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Dag Chris, goed idee, alleen weet ik niet of deze combinatie werkt in de zin dat het logo behoorlijk groot moet zijn om het paard groot genoeg te maken om te begrijpen wat het is, m.a.w. het geheel wordt vrij complex/gedetailleerd (wat afbreuk doet aan de kracht van het eerdere ontwerp zonder schaakstuk). Ik vind verder de loper mooier dan het paard (persoonlijke voorkeur).

Bedankt voor uw mooie beoordeling, ik heb mijn voorstel wat aangepast met een schaakstuk om de vormgeving wat eigenzinniger te maken. Ik zie uw reactie graag tegemoet.
Dag Chris, goed idee, alleen weet ik niet of deze combinatie werkt in de zin dat het logo behoorlijk groot moet zijn om de loper groot genoeg te maken om te begrijpen wat het is, m.a.w. het geheel wordt vrij complex/gedetailleerd (wat afbreuk doet aan de kracht van het eerdere ontwerp zonder schaakstuk)

Geen commentaar
Nice visual, but quite generic (could be any company)

Geen commentaar
I like the chess metaphor, but this particular image does not come across as very professional

Geen commentaar
I like the visual, but the link with the company does not seem very straightforward

Geen commentaar
Great logo, very strong visually. And I like how the image suggests overlapping perspectives. But to the casual observer, the logo could be an electricity company (or anything else). Of course this is compensated by the tekst.