En hier de enveloppe!
Logo + huisstijl voor o.a. een nieuwe babykleding merk Tiny Lovely
- Wedstrijd van: Tiny Lovely
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 09-01-2011
Datum einde: 05-02-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hier is het briefpapier!

Ik heb een lekker lettertje genomen, een letter die een vriendelijke uitstraling heeft voor kinderen en vooral moeders. Een letter die zou kunnen terugkomen in van die leuke vrouwenbladen ideaal voor advertenties voor de zaak. Doormiddel van de lekkere krullen die erin zitten. Het hartje staat uiteraard voor de liefde naar de klant toe, de vriendelijkheid en betrouwbaarheid. De kleuren roze en blauw staan voor de jongens en de meisjes lichtblauw en licht roze in elkaar overlopen.
Beste deelnemer,
De lettertype en uitstraling van de logo spreekt ons zeer aan.
Zou je de lettertype kunnen combineren met een andere afbeelding dan het hartje.
Ja, dat zou je zeggen he. Eerlijk gezegt heb ik dat ook al geprobeert, maar dat wordt gewoon te druk. Je moet naar mijn mening iets schattigs creeeren zonder iets van beertjes of andere toestanden. ik snap natuurlijk dat het leuk is om al die creaties te zien met gekke tekeningetjes, maar dat moet je gewoon niet doen. Hou het simpel dan is de herkenbaarheid ook veel groter. Ik zal aankomende week is met wat voorstellen komen voor briefpapier en envaloppen en misschien al wat verpakking ideetjes. Groetjes!
Beste deelnemer,
Jammer dat je onze feedback niet hebt verwerkt in een ander ontwerp.