Geen commentaar
Logo + huisstijl voor Procede Process Simulator BV
- Wedstrijd van: j.jongsma
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 25-03-2011
Datum einde: 02-04-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Blauw op wit vind ik fraaier, dan wit op blauw.

Beste J. Jongsma, Omdat het project bestand groene accenten heeft, heb ik het logo ook in groen opgemaakt ik hoor graag naar welk ontwerp u voorkeur gaat. Met vriendelijke groet, André.

Geen commentaar

Geen commentaar
Beste J. Jongsma, Bedankt voor de mooie beoordeling zijn er nog onderdelen aan dit logo ontwerp die u graag veranderd zou willen zien? Met vriendelijke groet, André

en nog een ontwerp ik hoor graag wat u van het ontwerp vindt. Groeten André

Beste J. Jongsma, Ik hoop dat dit ontwerp meer in de richting komt van uw wensen. Met vriendelijke groet André

Geen commentaar
Leuk idee, maar naar mijn smaak iets te druk.