Hallo Ruud,
Hierbij mijn laatste variant op het logo voor SkikeMoerdijk. Wat is uw mening?
Groet van Hilde
Logo + huisstijl voor SkikeMoerdijk
- Wedstrijd van: ruud
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 07-01-2011
Datum einde: 21-01-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Dag Hilde,
Ik heb inmiddels een keus gemaakt welk logo en huisstijl het best bij het Skiken en bij mij past. Helaas is de keus niet op jouw inzending gevallen. In ieder geval bedankt voor je inzendingen en je creatieve ideeen. He blijft voor julie als designers moeilijk om in de huid van een onbekende te kruipen en aan- en in te voelen wat deze wenst. Toch knap gedan hoor.
Succes met vervolgwedstrijden.
Met groet
Ruud
Dankjewel!
Groet van Hilde

Ik heb n.a.v. de opmerkingen op m\'n 1e inzending, wat aanpassingen gedaan.
Benieuwd wat uw mening erover is!
Dag Hilde,
Dit heeft meer mijn voorkeur. Goed gevonden om een skike los te plaatsen achter de tekst, verduidelijkt veel.
Kleur en lettertype SkikeMoerdijk mooi, Skiker mag ies dynamischer, vindt de houding wat lullig overkomen.
Als onderschrift zoek ik toch iets pakkends, een slogan of ...? Geen idee maar ik moet er gelijk een goed gevoel bij hebben.
Achtergrondkleur prima. Ik weet nog niet wat ik van de omlijsting moet vinden, moet ik even laten bezinken.
Bedankt voor je inspanningen.
Met groet
Ruud
Hallo Ruud,
Bedankt weer voor je opbouwende kritiek. Zal ik nog wat kleine aanpassingen doen om te zien wat je er dan van vindt?
Dag Hilde,
Prima idee, verras me maar.
Met groet
Ruud

Dit logo combineert de skikers met de natuur. Frisse, heldere kleuren. Er zijn altijd aanpassingen mogelijk. Graag zie ik uw reactie tegemoet.
Dag,
Ik ben niet zo enthousiast over de bomen en de houding van de skikers. Het kleurgebruik in de naam vind ik wel mooi evenals het onderschrift, hoewel dit ook watr pakkender zou mogen.
Met groet
Ruud
Hallo Ruud,
Bedankt voor je commentaar, ik ga wat aanpassingen doen aan mijn logo, wellicht dat je het dan beter vindt.
Groet van Hilde