Geen commentaar
Logo & Huisstijl voor startende Freelance Projectmanager actief in reclame-/communicatiebranche met kans op eventueel meer design opdrachten voor mijn projecten!
- Wedstrijd van: renske1983
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 13-11-2014
Datum einde: 01-12-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Logo voor Renske van der Kieft, projectmanagement.
Het beeldmerk, opgebouwd uit drie pijlen (een wijst recht naar boven, de andere twee naar linksonder en naar rechts onder) vormen samen een ’piramide’.
3d. bekeken zie je een piramide die recht naar boven wijst. Dit beeldmerk staat symbool voor de veelzijdigheid van Renske en de vele kanten, richtingen die zij met haar projectmanagement te bieden heeft.
De piramide sec bekeken zou ook een ‘gezicht’ kunnen zijn en geeft in een huisstijl ontzettend veel aanknopingspunten. Een patroon is een van de mogelijkheden (als JPG is bijgevoegd).
Bij het woordmerk heb ik gekozen voor een strakke schrijfletter, met een moderne, open, vrouwelijke uitstraling.
Ben benieuwd wat je van dit voorstel vindt, ik kijk uit naar feetback.
Meer info,
jeroenvellekoop.nl