Hi, ik heb hier het briefpapier met een andere letter. Kijk of je die beter vindt, maak ik de andere bestanden idem op.
Logo & huisstijl voor Trainings- en adviesbureau (bij succes kans op meerdere opdrachten)
- Wedstrijd van: jannyvanderlaan@lacretio.nl
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 29-11-2010
Datum einde: 06-12-2010
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Modern, strak, maar wel vriendelijk. De handen zijn mooi expressief en kunnen in context verduidelijkend zijn. Ik zie als drukinkten donkerblauw (zakelijk en stijlvol) en zilver voor me.
Bedankt voor het ontwerp. Een paar verzoeken:
- Tekst aanpassen, in plaats van ontwikkeling van individu en organisatie Training & Advies toevoegen.
- De hand komt op mij persoonlijk over. Daarbij heb ik de voorkeur voor de open hand, als zijnde handreiking. Kun je deze verder doorvoeren in o.a. het visitekaartje en een voorstel voor briefpapier?
- Kun je me nog een aantal andere lettertypen laten zien voor LaCretio? Wellicht LaCretio iets strakker en Training & Advies wat speelser?
Hartelijke groet,
Janny van der Laan