Geen commentaar
Logo & huisstijl voor verfrissend nieuwe onderneming in gekoelde logistiek genaamd Coldstock
- Wedstrijd van: Peter Cremers
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 01-11-2011
Datum einde: 08-11-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


KLEDING
Werk sweater met capuchon.
Geeft wel een speciaal effect.
Bedankt voor je inzendingen.
Geeft wel een speciaal effect.
Bedankt voor je inzendingen.

Geen commentaar
TRAILER
Zie eerdere opmerkingen.

Geen commentaar
DIGITALE MEDIA
Website, I-Pad en Smartphone.
Zie eerdere opmerkingen.

Geen commentaar
CORRESPONDENTIESET
Briefpapier
Envelope
Visitekaart met 3 verschillende uitsnedes van het beeldmerk.
Leuk, maar toch wat braafjes.
Peter

Geen commentaar
Logo wit op een zwarte ondergrond.
Zie eerdere opmerkingen.

Geen commentaar
Logo zwart op een witte ondergrond.
Zie eerdere opmerkingen.

Geen commentaar
Logo op een zwarte ondergrond.
Zie eerdere opmerkingen.

Geen commentaar
CONCEPTIDEE
Ik heb voor de indentiteit van Coldstock gekozen voor een schild. Een schild biedt een beschermende laag. In het geval van Coldstock is het een gekoelde of bevroren beschermende laag die het product vers houdt.
Het beeldmerk is opgebouwd uit een combinatie van een ijsbeer, ijskristallen en een cirkel met de letter C van Coldstock. De ijsbeer waakt over zijn gekoelde product.
Als pay-off heb ik gekozen voor Storage and logistics.
Beste Flynn
Bedankt voor het mooie idee, ik zal het zeker mee in overweging nemen, al mis ik toch het purper. Als pay-off willen we toch de originele voorgestelde behouden daar we deze sterker en speelser vinden.
Peter