Logo + huisstijl voor www.ikzoekeengeschenk.nl

Datum start: 18-04-2011

Datum einde: 01-05-2011

Totaal budget: € 300.00
Nieuwste inzending
Book cover
sarttras

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik ben op zoek naar een logo en huisstijl voor mijn website in geschenken en geschenkpakketen. Het logo komt op de website en als reclameuiting op mijn auto. Daarnaast wil ik graag dat een onderdeel van het logo terug komt in de huisstijl. Dit kan dan gaan om de layout of de afbeelding. De huisstijl heeft betrekking op het briefpapier, visitekaartjes en enveloppen.

Bedrijfsomschrijving


Het betreft een webshop in geschenken op het gebied van wonen, tuin en koken&tafelen.

Doelgroep


Mijn bedrijf richt zich op de online consumenten variërend van 16 tot 65 jaar. Ik bied geschenken en geschenkpakketten aan. Zowel standaard als maatwerk.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


In het logo moet de naam van de website: www.ikzoekeengeschenk.nl worden verwerkt. Daarnaast moet er een slogan worden bedacht waaruit blijkt dat de geschenken niet alleen voor een ander, maar ook zeker voor jezelf zijn bedoeld. Het logo moet een afbeelding bevatten wat te maken heeft met geschenken. Het kleurenpallet staat nog niet vast. Mijn voorkeur gaat echter wel uit naar neutrale kleuren, waarbij de kleur rood een absolute no go is.

Designer: pluutje pluutje
logo_huisstijl-pluutje-0EMkOYyG

pluutjepluutje

Hallo Saskia,
Bedankt voor je positieve reactie.
Hierbij een opzetje voor de huisstijl.
Uiteraard geheel naar wens aan te passen.
Houden of weggeven is wel een soort van uitdrukking maar misschien heb je daar zelf wel goed over nagedacht.
Ik hoor graag wat je ervan vindt en of ik eventueel aanpassingen moet doen.
Bvd, mvg,
Marjon

ikzoekeengeschenk.nlikzoekeengeschenk.nl

Beste Marjon,

Wat een origineel ontwerp voor de huisstijl. Er zitten zulke goede inzendingen bij, het wordt mij dus absoluut niet gemakkelijk gemaakt. Ik ben aangenaam verrast over de goede ontwerpen op deze website.

Houden of weggeven is inderdaad een soort van uitdrukking maar voor mijn gevoel is weggeven of houden iets \'socialer\'.

Ik vind het erg mooi wat je hebt gemaakt en heb geen tips of aanwijzingen meer.

Zoals gezegd zitten er zoveel goede ontwerpen bij dat ik nog maar eens kritisch moet kijken welke ik het leukste en mooiste vind.
Je zit zeker in de top drie.

Mvg,

Saskia Slagter

pluutjepluutje

Hoi Saskia,
Bedankt voor je positieve reactie.
Ik wacht in spanning af.
Groetjes, Marjon

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-pluutje-HYPDVaue

pluutjepluutje

... en nog een paar.

ikzoekeengeschenk.nlikzoekeengeschenk.nl

Beste Marjon,

Wat een keuze! Mijn voorkeur gaat uit naar hetzelfde lettertype als de eerdere inzending maar dan het woord zoek in het blauw. Volgens mij is dat inzending nummer 1 van de 7 nieuwe inzendingen. Klopt dat?

Bij nader inzien denk ik overigens dat het beter is om de slogan te veranderen in weggeven of houden... dus alleen de woorden omwisselen. Hierbij hoeft niets te worden veranderd aan de opmaak. Die is prima.

Ik ben benieuwd naar je concept voor de huisstijl.

Mvg,

Saskia Slagter

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-pluutje-w9dhS6mO

pluutjepluutje

Hallo,
Hierbij wat variaties,
Hoop dat er wat bij zit.
Ik hoor het graag.
Mvg, Marjon

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-pluutje-LrB0UDQG

pluutjepluutje

Hallo Saskia,
Hierbij een nieuwe inzending.
Ik hoop dat deze beter bevalt.
Ik hoor het graag.
Bvd, mvg,
Marjon

ikzoekeengeschenk.nlikzoekeengeschenk.nl

Beste Marjon,

Dit past veel beter bij mijn wensen! Aan het pakketje hoeft niets meer veranderd te worden, die vind ik erg mooi geworden. Simpel maar toch stijvol. Dit zijn overigens precies de kleuren die ik in gedachten had.

De opmaak van de slogan is ook prima, wellicht kun je nog wel de opmaak van de naam van mijn website iets wijzigen. Het woord geschenk en .nl zijn prima alleen de eerste drie woorden komen op mij wat statisch over.

Je bent er bijna dus ben erg benieuwd naar je volgende inzending.

Met vriendelijke groet,

Saskia Slagter

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-pluutje-1Twmw0cS

pluutjepluutje

Hallo opdrachtgever,
Hierbij mijn inzending.
Ik hoor graag wat u ervan vindt.
Bvd, mvg,
Marjon

ikzoekeengeschenk.nlikzoekeengeschenk.nl

Beste Marjon,

Mooi lettertype en een leuke slogan! www. mag weg worden gelaten en ik zou graag een andere afbeeldingen zien.
Ik vind dit iets te statisch. De kleur is wel leuk.

Met vriendelijke groet,

Saskia Slagter

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.