i am done =) What do you think Rino ?
Logo & Huistijl Design voor innovatieve Startup genaamd QwikSense
- Wedstrijd van: Rino001
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 22-01-2013
Datum einde: 22-02-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Thanks for your design. It looks much better. You also have an proposal for an branding?
Ciao,
Rino
on the left side you see the logo ....and on the right side is my final proposal. So its the best. 5 Stars.

something fresh , something new =)
Yes That looks a lot better when you combine the to words. Is it possible to do something more with the Q?
Thnaks.
Rino

now i ve got a better one ..with more identification. What do you think ?
The identification is much better, but is hard to see a Q in the design. Maybe you could make the word Sense more involved in the logo.

is it now better?
yes, it's better then before. You also have a design for a branding?

Geen commentaar
Hi Goza25,
You have the name misspelled. It is QwikSense.
Can you make the logo more younger. It is now a bit classy.
Ciao,
Rino
oh ok , i try my best for a new better and younger one =)