Geen commentaar
Logo Sanitair & Verwarming
- Wedstrijd van: E&S technics
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 20-06-2016
Datum einde: 29-07-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hallo, graag hoor ik wat je ervan vind en wat je feedback op het logo is. Zoals je kunt zien heb ik gebruik gemaakt van koude en warme kleuren. De koude kleuren staat voor het sanitair gedeelte van het bedrijf. De warme kleuren voor het verwarmings gedeelte. De icoon die ik gebruikt heb maakt gebruik van de warm en koude kleuren en stelt een druppel/vlam of warmte bron voor. Ik hoor graag van je wat je ervan vind, ook als je het niet mooi vind. Groetjes, Anniek
hey anniek,
ik vind het logo nog niet duidelijk genoeg, ik snap je manier van denken, maar als ik naar het logo kijk wil ik graag van het eerste moment zien waarvoor de firma staat, en dit heb ik niet bij de druppel. de + tussen de e+s zou toch de & moeten zijn. voor de rest laat je creativiteit helemaal los en hopelijk tot een mooi ontwerp.
groeten steven