Logo Targeted Therapy Side Effects Controlled

Datum start: 16-02-2014

Datum einde: 21-02-2014

Totaal budget: € 589.00
Nieuwste inzending
Book cover
mattdesign

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik heb een stichting - TARGET-RCI (Research, Consultancy, Innovation) en een eigen bedrijf (Target Boers-Doets Research & Consultancy), maar wij gaan een nieuwe fase in. Ik zoek ook een pakkendere naam via Brand Supply. Ik verricht onderzoek, geef presentaties/workshops en ontwikkel schriftelijke informatie. Dit alles op het gebied van huid en slijmvliesreacties bij de doelgerichte kankertherapieën (in het Engels targeted therapy). De huid en slijmvliesreacties zijn mijn speerpunten waarvoor ik internationaal erkend ben als expert, maar ik behandel ook de andere bijwerkingen. Veel mensen vinden het lastig om de bijwerkingen te behandelen, maar als je de basisprincipes kent, zijn de meeste bijwerkingen vrij makkelijk onder controle te krijgen. Heel belangrijk, want veel patiënten stoppen nu met de behandeling vanwege deze bijwerkingen. Ik breng daar verandering in. De stichting richt zich op de patiënten en hun naasten en mijn bedrijf op de hulpverleners (artsen/verpleegkundigen)

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: BvV BvV
logo_huisstijl-bvv-sYPZgT5M

BvVBvV

Geachte,

in navolging van het logo, hierbij de huisstijl.

In afwachting van uw reactie,
Björn.

TargetTarget

Ik vind de naam en het logo mooi gevonden. Bedankt! Ik moet dit laten bezinken

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-bvv-1P3QV1ay

BvVBvV

Beste,

Hierbij het herziene logo voor uw stichting. De naam en pay-off zijn het zelfde gebleven alleen het beeldelement is veranderd.

Het logo draait om de persoon heen. Het geeft het gevoel van in het middenpunt van de aandacht te staan en tegelijk een veilige haven te geven waar je naartoe kan.

In afwachting van uw reactie,
Björn.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-bvv-5J9UsYyW

BvVBvV

Geachte,

Hierbij mijn werk voor uw huisstijl. Om te beginnen het logo + naam.

Effectus is latijns voor effecten en dat slaat op het effect van uw therapie die bijwerkingen onder controle krijgt.

Door het onder controle krijgen van de bijwerkingen kunnen uw patiënten een beter leven hebben wat zich vertaald in het beeldelement dat vrolijk beweegt.

In afwachting van uw reactie,
Björn.

TargetTarget

Beste Bjorn,

Bedankt voor je ontwerp! Het zijn vooralsnog voornamelijk patiënten met een beperkte levensverwachting. Daarom vindt ik het niet geheel passen

BvVBvV

Hallo,

Hier sla ik de plank behoorlijk mis. Ga ik wat aan doen.

Gr. Björn.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.