Geen commentaar
Logo voor een ICT dienstverlener
- Wedstrijd van: computerhulphilversum
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 14-10-2015
Datum einde: 23-10-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste opdrachtgever,
Ik heb voor elk logo een voorbeeld van een bijpassende huisstijl gemaakt. Ik ben erg benieuwd wat u van beiden vindt.
Met vriendelijke groet,
Michelle

Geen commentaar

Beste computerhulphilversum,
Bij deze mijn inzendingen voor uw wedstrijd. Beide logo's zijn strak, modern en eigentijds. Voor de kleuren heb ik gebruik gemaakt van de kleuren op uw website. Daarnaast verwijzen beide logo's naar uw werkzaamheden.
Ik hoor graag uw feedback.
Met vriendelijke groet,
Michelle
Bedankt voor je input Michelle!
Bedankt voor de snelle reactie en beoordelingen! Ziet u nog ruimte voor verbeteringen?
Met vriendelijke groet,
Michelle
Hoi Michelle,
Zoals je aangaf zijn de logo's strak, modern en eigentijds wat mij erg aanspreekt.
Later deze week zal ik de ontwerpen die mij het meest aanspreken nader bekijken.
Eventuele verbeterpunten die hier uit voortkomen zal ik dan nog doorgeven.
Oké, dank je wel voor je reactie. Dan wacht ik het gewoon even af.