Logo voor mijn praktijk ’ Schuthof Scheidingen’ voor echtscheidingsadvies

Datum start: 23-03-2022

Datum einde: 22-04-2022

Totaal budget: € 150.00
Nieuwste inzending
Book cover
branddz2021

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik ben de oprichter eigenaar van een echtscheidings-bemiddelingsbureau en echtscheidingsadvies-praktijk. De praktijk heet SCHUTHOF SCHEIDINGEN en ik ben op zoek naar een rustige, serieuze en uitstraling die vertrouwen geeft.
Het logo zal gebruikt worden op mijn website van 'schuthofscheidingen' en op mijn buisiness cards.

Bedrijfsomschrijving


Praktijk voor bemiddeling, ondersteuning en afhandeling van relatiebeeindiging. Wij zijn onder andere door onze financiële achtergrond gespecialiseerd in de financiële kant van de situatie. Ook waar het gaat om ondernemingen.

Doelgroep


Iedereen die een relatie, al dan niet getrouwd, wenst te beëindigen en dit met name zaa as lelijk netjes geregeld wil hebben.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Netjes, vriendelijk, zakelijk

Designer: MacTabbie MacTabbie
logo_huisstijl-mactabbie-5Tyo0yi8

MacTabbieMacTabbie

Goedemiddag,

Hier een tweede poging.
Laat maar weten of er iets gewijzigd kan worden.

Creatieve groet,
Tabitha

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-mactabbie-19kkNq08

MacTabbieMacTabbie

Goedemiddag,

Hierbij een eerste opzet van mijn kant uit.
Als jullie specifieke aanpassingen (kleur, font) willen, geef een gil, dan kan ik deze verwerken in een nieuwe poging.

Creatieve groet,
Tabitha

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.